Akıllı Defterlerin Akıllı Tahta Programı

beken

Çalışkan Üye
Üye

Bugün kullanma imkanım oldu, gerçekten çok hoş, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim sağolun varolun.

sekizdokuz

Üye
Üye

İndirdim sınıfımda kullanıyorum. Bunu hazırlayana ve bu site aracılığıyla faydalanmamıza vesile olanlara minnettarım. Gerçekten harikalar. Ödev kitabı, test kitabı, atölyem kitabı. Hepsi süper.

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

zapalazunka' Alıntı:
Bugün kullanma imkanım oldu, gerçekten çok hoş, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim sağolun varolun.

sekizdokuz' Alıntı:
İndirdim sınıfımda kullanıyorum. Bunu hazırlayana ve bu site aracılığıyla faydalanmamıza vesile olanlara minnettarım. Gerçekten harikalar. Ödev kitabı, test kitabı, atölyem kitabı. Hepsi süper.
Arkadaşlarım ve yayınevim adına teşekkür ederiz hocam.

kardelennur6

Üye
Üye

GERÇEKTEN SÜPER OLMUŞ SAYIN HOCALARIM BU PROGRAM.BİR ŞEY SORMAK İSTİYORUM BU PROGRAMI BEN ŞİMDİ EVDE BİLGİSAYARIMDA DENEDİM OKULDA DA AKILLI TAHTALARDA HER SINIFTA BİRDE HER DERSTE ÖNCE İNDİRMEYE Mİ ÇALIŞACAĞIM TEŞEKKÜRLER...

Yavuz_YILDIZ

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Öncelikle teşekkür ederiz ilginiz için. Bir kez indirmeniz yeter ancak kullanacağınız bilgisayar ya da tahtalarda ilk kullanırken size verilen şifreyi girmeniz gerekiyor. Bir kere girdiniz mi ikinci kez girmeye gerek yok.