Açılmasını İstediğiniz Bölüm

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

asumans' Alıntı:
ilginç soruların sorulup cevaplandığı bir link açılabilir mi?örneğin ekvator bir paralelse 181 paralel olmuyo mu?çocukların bize sorduğu veya kendimizin merak ettiği soruları soralım.....

hocama katılıyorum.öğrenci veya öğretmen arkdaşlarımızın takıldığı sorular olabilir.Erkan hocama iletiyorum

DEUSOSYAL

Üye
Üye

AÇILAN KONULAR YAYINLANAN BELGELER VE YAZILAN CEVAPLARIN BİR KÖŞESİNE TARİH VE SAATİNİ GÖRSEK İYİ OLUR BANA GÖRE BÜYÜK EKSİK BİR KONU DİKKATİMİ ÇEKİYOR BAKIYORUM NE ZAMAN YÜKLENMİŞ DİYE TARİH BULAMIYORUM

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

DEUSOSYAL' Alıntı:
AÇILAN KONULAR YAYINLANAN BELGELER VE YAZILAN CEVAPLARIN BİR KÖŞESİNE TARİH VE SAATİNİ GÖRSEK İYİ OLUR BANA GÖRE BÜYÜK EKSİK BİR KONU DİKKATİMİ ÇEKİYOR BAKIYORUM NE ZAMAN YÜKLENMİŞ DİYE TARİH BULAMIYORUM

hocam başlığın hemen altında hangi gün ve tarihte eklendiği tüm mesajlarda belirtilir ornek sizin yazdığınız mesaj

« Yanıtla #47 : Bugün 01:12:22 am »

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

zalatar' Alıntı:
ilginç soruların sorulup cevaplandığı bir link açılabilir mi?örneğin ekvator bir paralelse 181 paralel olmuyo mu?çocukların bize sorduğu veya kendimizin merak ettiği soruları soralım.....

hocama katılıyorum.öğrenci veya öğretmen arkdaşlarımızın takıldığı sorular olabilir.Erkan hocama iletiyorum

İstenilen bölüm açılmıştır.
http://www.sosyalbilgiler.biz/forum/index.php?board=271.0

sosyal-bilgiler

Üye
Üye

her ders için proje yarışmları oluyor. muhtemelen sosyal bilgilerin de oluyordur. sosyal bilgiler projeleri ve örnekleri diye bir bölüm açılabilir. en azından bizler de takip edebilir ve de kayılabilirz.

• Beğen
Reactions: gly