8. Sınıflar İçin Karne Sözleri

sınıf

Çalışkan Üye
Üye
8. sınıflar mezun olacağı için onlar için güzel karne sözleri

• Bundan sonraki yaşamınızda sağlık, huzur ve başarılar dilerim.
• Tüm umutlar ve başarılar seninle olsun.
• Sağlık mutluluk hep yanınızda olsun.
• Sizi tanımaktan çok mutlu oldum. Hatırladığınızda yüzünüzde küçücük bir tebessüm bile bırakan hatıraların, gönlünüze büyük umutlar getirmesini dilerim.
Gelecek hayatınızın çok mutlu ve sağlıklı geçmesi dileğiyle…
• Bundan sonraki hayatınızda tüm başarıların, tüm mutlulukların, tüm güzelliklerin sizinle olmasını dilerim, siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz.
Hiçbir zaman sizi unutmayacak olan öğretmeniniz…
• Bundan sonraki yaşantınızda başarılarınızın ve mutluluklarınızın devamını en içten dileklerimle temenni ederim.
Her şey gönlünüzce olsun.
• Özgüveninize ve inancınıza olan hayranlığımı bildirmeden edemeyeceğim… Yeni hayatınızda size sonsuz huzur, mutluluk ve sağlık diliyorum…
• Sizinle çalışmak benim için gururdu, her şey için çok teşekkür ederim.
Bundan sonraki hayatınızda da başarılarınızın artarak devam edeceğine şüphem yok
Bir gün bir yerlerde görüşmek üzere,
• Sizlere sağlıklı, başarılı ve de mutlu günler diliyorum.
• Yaşam boyu tüm güzellikler sizinle olsun.
• Bundan sonraki hayatınızın da sağlıklı, mutlu ve başarılı olmasını en içten dileklerimle temenni ederim.
• Yeni yaşamınızda da çok başarılı ve mutlu olacağınızı biliyorum. Yeni hayatın size sağlık, mutluluk ve güzellikler getirmesi dileğiyle.
• Hayatınızda aileniz ve dostlarınızla birlikte başarı, mutluluk ve sağlık dolu yıllar dilerim, umarım her şey dilediğinizce olur