8.SINIF / TEOG-1 Hazırlık (240 Sayfalık Teog-1'e Yönelik PPT Sunumu (E.GÜL)

mby.ce

M Baykal YILMAZ
Moderatör
Web sitesi
www.instagram.com

erdogangul öğretmenim eline emeğine sağlık. Yıllardır çalışmalarını kullandık burada..
Üretmenin zorluğunu bilen biri olarak 5₺ bu çalışma için çok düşük bir rakam bile olmuş..

Çalışmalarının devamını bekleriz.

PINAR06

Üye
Üye
Sayın Hocam siz kafanızı takmayın böyle şeylere, ben de istiyorum,çocuklara faydası olan her şeyin değeri biçilmez,saygılar

atmaca8889

Üye
Üye

sayın hocam gerçekten adınıza üzüldüm bende diğer zümrelerim gibi daha önceki paylaşımlarınızdan yararlanıyordum, şu son ppt çalışmanız çok hoşuma gitmişti valla böyle çalışmalar görünce çocuk gibi seviniyorum öğrencilerime ne güzel bir kaynak olacak diye, bende naçizane kendim fasikül konu özeti püf noktalar gibi daha amatör materyaller hazırlıyorum ama genelde siz (Allah razı olsun) erkan hocam şeyhmus hocam metin hocam ... Allah razı olsun bu hocalarımın materyallerinden derleme yapıyorum. sizin bu kadar emek verdiğiniz bir materyali bilmem şu kadar ücret diye eleştirecek bir düşünceyi gerçekten aklım almıyor, hele ki bu bir öğretmense hocam gerçekten o arkadaş adına çok üzgünüz yani o an ne düşündü ne oldu da o cümleyi yazdıysa belki kendi de bilememiştir. lütfen ben ve benim gibi kardeşlerinizin hevesini bunun gibi münferit bir olay yüzünden boğazında bırakmayın.. ben yaz okulunda şu an bu eserinizden faydalanmayı düşünmüştüm hocam lütfen ayrıca şimdiye kadar ki paylaşımlarınız içinde hakkınızı helal edin

i.gülşah

Yeni Üye
Üye
Ynt: 8.SINIF / TEOG-1 Hazırlık (240 Sayfalık Teog-1'e Yönelik PPT Sunumu (E.GÜL)

Hocam merhaba çalışmanız çok güzel ben yararlanmak istiyorum size Nasıl ulaşabilirim

ferman80

Üye
Üye
Bazı emekler karşılıksız olmamalı. Burada Erdoğan Gül Hocam'a katılıyorum. Gerçekten bir sunum hazırlamak veya özgün soru hazırlamak kolay iş değil. Hazırlayanlar bilir. Ben bir kere tamamen bağımsız 20 adet teog sorusu için toplamda 24 saat çalıştım.