1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

8.sınıf [ Gazete Hazırlama ] Yardım !!!

'Öğrenci Performans Görevi Paylaşım Alanı' forumunda BaTýKaN tarafından 24 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. BaTýKaN

BaTýKaN Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhaba, bu forumda yeniyim bir ödev verdi öğretmenimiz yardımda bulunabilecek olanlara şimdiden teşekkür ederim  :) Konu;

Bu görevde sizden,

1. Mondros Ateşkes Antlaşması'nın imzalanması ve uygulanması karşısında Osmanlı yönetimini, Mustafa Kemal Paşa ve halkın tutumunu değerlendiriniz.

2.Kuvayimilliye ruhunun oluşumunu, milli cemiyetleri ve milli varlığa düşman cemiyetlerin faaliyetlerini analiz etmeniz.

3.Mustafa Kemal Paşa'nın, Milli Mücadele'nin hazırlık döneminde yaptığı çalışmaları; milli bilincin uyandırılması, milli birlik ve beraberliğin sağlanması açısından değerlendirmeniz beklenmektedir.

işte konu bu bununla ilgili gazete hazırlayacağız. 8. sınıflar bilir zaten. yardımlarınızı bekliyorum

2. RVD619

RVD619 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben de malesef aynı ödevi aldım ama henüz bulamadım bu ödevle ilgili bir şey :-X

3. mchelen

mchelen Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    vallahi bizede verdiler

4. JoHunter

JoHunter Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bizde verdiler ama bizimki tüö kurtuluş savaşını içeriyo :-\

5. h@t!ce

h@t!ce Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bizde verdiler... daha ben kendikimi yapamadim.. keske su gazete yerine baska birseyler verselerdi..

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş