www.devo.com.tr adresinde öğretmenler gününe özel eğitim materyallerinde çeşitli indirimler vardır.

Merhaba Ziyaretçi

testkutusu

7.sınıf Müfredatındaki Değişikliğe Göre Mi Gidiyorsunuz

'7. Sınıf Etkinlikleri' forumunda madi tarafından 18 Şubat 2008 tarihinde açılan konu

1. madi

madi Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ekoomi sosyal hayat ünitesi ne başladınız mı bir sonrasında mısınız ayrıca bu müfredat yetişir mi bana biraz zor gibi geldi Teşekkür Ederim arkadaşlar hangi konuda olduğunu yazarsa sevinirim

2. tulay57

tulay57 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    EKONOMİ VE SOSYAL HAYAT ÜNİTESİNE YENİ BAŞLAYACAĞIM.2. MAHMUT KONUSUNU BİTİRİYORUM BU HAFTA

3. yağmur damlası

yağmur damlası Misafir Ziyaretçi

TEBLİLER DERGİSİNDEKİ DEİŞİKLİE GÖRE ÖNCE 5. ÜNİTE SONRA 4. ÜNİTENİN İŞENMESİ GEREKİYOR BİGİNİZE...

4. xxx-xxx

xxx-xxx Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Ben 3. üniteden sonra 5. üniteye geçtim 4. üniteyi 5 ten sonra işleyeceğim talim terbiyeye göre gidiyorum

5. iremyeliz

iremyeliz Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben önce zaman içinde bilim ünitesini işledim.Değişikliği dikkate aldım.Bu hafta ekonomik ve sosyal hayat ünitesine başladım.

6. serdarberkay

serdarberkay Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende 5.üniteye geçtim ancak bitirebileceğimden emin değilim,hele birde öğrenci merkezli işlersek...

7. naz16

naz16 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2.mahmut arada tanzimat ıslahat ve meşrutiyet hareketlerinide vermek lazım bu içerikle bu müfredat zor yetişir

8. hamis38

hamis38 Yeni Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    2 Haftadan YASAYAN DEMOKRASIYE Geccezz

9. mehmetguven

mehmetguven Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben müfredatı sene başında elime aldım ve baktım karman çorman olmuş ve bende bildiğim yollarla aldım konuları birleştire birleştire gittim.osmanlıdan hangi konuları almışsa müfredat oraları verdim.sonra kültür medeniyeti verdim.şimdi 1.dünya savaşı bitti ve bende kitabı açtım kitaptaki konularda eksik kalan yerleri işliyorum.anlayacağınız ben müfredata değil mürfredatı kendime uyarladım.yanlış veya doğru sene sonunda belli olacak.ama denemelerde çocuklar daha iyiler.6.sınıfta müfredata göre gidiyorum onlar daha kötü haldeler:(

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş