1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

5. sınıf BEP

'BEP' forumunda joleli_kedi tarafından 27 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

1. joleli_kedi

joleli_kedi Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Geçenlerde okulumuza gelen, aslen kendilerinin RAM'a muhtaç olduğu sevgili RAMcı arkadaşlar, , KPSS' den öğrendikleri geniş! bilgi donanımları ile BEP 'in nasıl yapılacağını bize aktarmaya çalıştılar. Öğretmenin az çalıştığını söyleyen bakanın imzalarıyla çıkan yönetmelikler doğrultusunda BEP hazırlamak zorunda olduğumuzun farkında ve bilincindeyim. Ama; bu RAM'dakiler ne iş yaparlar anlamış değilim. Öğrenciyi yollarsın, ''bu öğrenir, bir şey yok'' diye geri yollarlar ve senden plan hazırlamanı beklerler. Öğrenciler için gönderdikleri rapor bile aynı. Demekki kaynaştırma öğrencilerinin hepsi aynı kapasitede.(!) Kendilerine de belirttiğim gibi, ben üniversitede bunun eğitimini almadım. Bu öğrenci hangi seviyede kazanımları alır,bilemem. Kendilerine; elinizde şablon var mı diye sorduğumda da; öğretmenler kolaya kaçmasın diye vermiyoruz gibi kaçamakca cevaplar da verdiler. Çerçeve planı yapmaya bile üşenip, ordan burdan toplayıp sitelerinde yayınlama işinde bile beceriksizler. Hazırlamış olduğum Bep planını burada paylaşıyorum. RAM'cı arkadaşlarda alıp kullanabilirler, hiç değilse iş yapmış görünürler.

Ekli dosyalar:

selmagurel bunu beğendi.
  2. mustafatalha23

mustafatalha23 Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    5. sınıf BEP

teşekkürler hocam

3. duygu05

duygu05 Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    5. sınıf BEP

çok güzel olmuş hocam emeğinize sağlık

4. Dilekcan09

Dilekcan09 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    5. sınıf BEP

Çok işime yaradı ne kadar teşekkür etsem azdır. Çooooooooooook teşekkürler elinize ve emeğinize sağlık. İlk-kez BEP li öğrencim oldu bana çok yol gösterici oldu:))))

5. joleli_kedi

joleli_kedi Aktif Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    rica ederim sayın hocam, elimden geldikçe paylaşmaya çalışıyorum yaptıklarımı, faydalı olabildiysem ne mutlu...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş