40 Türk Büyüğü Afişleri

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
kahramanlar.org sitesinin yaptığı ve Türk büyüklerinin özelliklerini anlatan afişler
Bu afişlerin fotoğraflarını [email protected] adresine mail attığınzda sizlere göndermektedir.
15492054_10209498309167663_2081241606217184431_n.jpg

Ben mail attım ve bu şekilde cevap verdiler.
Kendilerine bu hizmeti sundukları için teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğretmenimiz,
Kapı görselleri çalışmamıza gösterdiğiniz ilgi bizi çok mutlu etti.

Bu çalışmayı okulunda uygulayan bir müdürümüzün bize yazdığı:

''Saygıdeğer hocam ; Sanırım sizin üstün çabalarınızla bu değerleri uygulayan ilk okuluz.
İlk izlenimler harika .
Çocuklarımızı heyecanlandıran ve sınıflarına koşa koşa girmelerini sağlayan kapı süslemelerimiz oldu.
Emeklerinize sağlık.''

............
Bunun gibi bize gelen yüzlerce olumlu bildirim var.
Ayrıca bir önerimiz;
KARŞILIKSIZ OLARAK sunduğumuz bu görselleri, kapı görseli olarak uygulamak dışında, akıllı tahtaya yansıtarak bir ders gibi işleyebilirsiniz.
Okul duvarlarına poster olarak asabilirsiniz.

Bir aksilik olursa [email protected] adresine bildirin lütfen.

BİLGİ NOTU 1
Bu anlamlı çalışmayı reklam amaçlı yaptığımız düşüncesi olmasın diye,
görsellerin bir yerine belirsiz veya küçük de olsa
www.kahramanlar.org adresini yazmadık.

Ancak, sizlerden www.kahramanlar.org adresini ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Kapı görseli olarak gördüğünüz her kahramanın, ADAM OLMUŞ ÇOCUKLARserisi olarak Çizgi Romanı var.
Ayrıca sitede, Çanakkale Kahramanları, İstiklal Harbi Kadın Kahramanlarımız,Üç Büyüklerin Çanakkale Destanı, Doğu ve Güneydoğu'nun Kurtuluş Destanı,İyilik Ağacı Hikayeleri ve daha bir çok eserimizi göreceksiniz.

Bu eserler, Geleceğimiz olan gençliğimizi, örümceklerin ağından, uyuşturucu tüccarlarının tuzağından korumak,
onlara milli ve insani değerleri kalıcı olarak öğretmek amacıyla hazırlandı.
Bu eserleri gerek çocuklarına, gerekse öğrencilerine okutan veli ve öğretmenler olağanüstü sonuçlar aldılar.
Memnun olmayan, olumlu sonuç almayan tek bir kişi bile olmadı.

BİLGİ NOTU 2
Bu çalışmaları baskılı halde istiyorsanız;
[email protected] adresine Oğuzhan Tulgar'la bağ kurunuz. (Tel: 0532 546 77 89-212 277 39 00)
İstediğiniz görsellerin sıra numarası ve adını yazınız.
Görsellerin ölçüsü 80x190 Cm. dir.
Eğer önerdiğimiz yerde yaptıracaksanız ve kapı ölçüleri farklı ise lütfen belirtiniz.
Dikkat: Dış şartlardan, dokunmalardan olumsuz etkilenmemesi için kesinliklelaminasyon kaplamak gerek!
Laminasyonlu Baskılı görsellerin Kargo hariç adedi 50 TL + KDV teklif verilmiştir.

Uygulama konusunda bölgenizde bulunan uzman bir DİJİTAL AJANSTAN yardım alabilirsiniz.
Bu görselleri uygulamayı kendiniz yapacaksanız Oğuzhan Bey'den Uygulama önerileri alabilirsiniz.

Saygı ile...

Suat Turgut
Sosyal Antropolog-Yazar
[email protected]

bandes

Yeni Üye
Üye
kahramanlar.org sitesinin yaptığı ve Türk büyüklerinin özelliklerini anlatan afişler
Bu afişlerin fotoğraflarını [email protected] adresine mail attığınzda sizlere göndermektedir.
15492054_10209498309167663_2081241606217184431_n.jpg

Ben mail attım ve bu şekilde cevap verdiler.
Kendilerine bu hizmeti sundukları için teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğretmenimiz,
Kapı görselleri çalışmamıza gösterdiğiniz ilgi bizi çok mutlu etti.

Bu çalışmayı okulunda uygulayan bir müdürümüzün bize yazdığı:

''Saygıdeğer hocam ; Sanırım sizin üstün çabalarınızla bu değerleri uygulayan ilk okuluz.
İlk izlenimler harika .
Çocuklarımızı heyecanlandıran ve sınıflarına koşa koşa girmelerini sağlayan kapı süslemelerimiz oldu.
Emeklerinize sağlık.''

............
Bunun gibi bize gelen yüzlerce olumlu bildirim var.
Ayrıca bir önerimiz;
KARŞILIKSIZ OLARAK sunduğumuz bu görselleri, kapı görseli olarak uygulamak dışında, akıllı tahtaya yansıtarak bir ders gibi işleyebilirsiniz.
Okul duvarlarına poster olarak asabilirsiniz.

Bir aksilik olursa [email protected] adresine bildirin lütfen.

BİLGİ NOTU 1
Bu anlamlı çalışmayı reklam amaçlı yaptığımız düşüncesi olmasın diye,
görsellerin bir yerine belirsiz veya küçük de olsa
www.kahramanlar.org adresini yazmadık.

Ancak, sizlerden www.kahramanlar.org adresini ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Kapı görseli olarak gördüğünüz her kahramanın, ADAM OLMUŞ ÇOCUKLARserisi olarak Çizgi Romanı var.
Ayrıca sitede, Çanakkale Kahramanları, İstiklal Harbi Kadın Kahramanlarımız,Üç Büyüklerin Çanakkale Destanı, Doğu ve Güneydoğu'nun Kurtuluş Destanı,İyilik Ağacı Hikayeleri ve daha bir çok eserimizi göreceksiniz.

Bu eserler, Geleceğimiz olan gençliğimizi, örümceklerin ağından, uyuşturucu tüccarlarının tuzağından korumak,
onlara milli ve insani değerleri kalıcı olarak öğretmek amacıyla hazırlandı.
Bu eserleri gerek çocuklarına, gerekse öğrencilerine okutan veli ve öğretmenler olağanüstü sonuçlar aldılar.
Memnun olmayan, olumlu sonuç almayan tek bir kişi bile olmadı.

BİLGİ NOTU 2
Bu çalışmaları baskılı halde istiyorsanız;
[email protected] adresine Oğuzhan Tulgar'la bağ kurunuz. (Tel: 0532 546 77 89-212 277 39 00)
İstediğiniz görsellerin sıra numarası ve adını yazınız.
Görsellerin ölçüsü 80x190 Cm. dir.
Eğer önerdiğimiz yerde yaptıracaksanız ve kapı ölçüleri farklı ise lütfen belirtiniz.
Dikkat: Dış şartlardan, dokunmalardan olumsuz etkilenmemesi için kesinliklelaminasyon kaplamak gerek!
Laminasyonlu Baskılı görsellerin Kargo hariç adedi 50 TL + KDV teklif verilmiştir.

Uygulama konusunda bölgenizde bulunan uzman bir DİJİTAL AJANSTAN yardım alabilirsiniz.
Bu görselleri uygulamayı kendiniz yapacaksanız Oğuzhan Bey'den Uygulama önerileri alabilirsiniz.

Saygı ile...

Suat Turgut
Sosyal Antropolog-Yazar
[email protected]