2008-2009 Halk Kültürü 8.sınıf Ünitelendirilmiş Yıllık Plan

aaydın

Çalışkan Üye
Üye
inşallah beğenirsiniz

Ekli dosyalar

• HALK_KULTURU_8-YILLIK_PLAN_2008_2009.doc
    199.5 KB · Görüntüleme: 863

madi

Çalışkan Üye
Üye
selam hocam elinize sağlık o kadar büyük bir iyilik yaptınız ki 10 gündür bu planı arıyorum dertleniyorum yapamadım diye bu arada tarayıcınız mı var özet vs tablolar için bir de ttkb nin programından kes kopyala yapıştırla yapayım planı dedim yapamadım nasıl yaptığınızı söylerseniz sevinirm karışık oldu ama planı nasıl yaptınız bilgii

aaydın

Çalışkan Üye
Üye
madi' Alıntı:
selam hocam elinize sağlık o kadar büyük bir iyilik yaptınız ki 10 gündür bu planı arıyorum dertleniyorum yapamadım diye bu arada tarayıcınız mı var özet vs tablolar için bir de ttkb nin programından kes kopyala yapıştırla yapayım planı dedim yapamadım nasıl yaptığınızı söylerseniz sevinirm karışık oldu ama planı nasıl yaptınız bilgii
halk kültürü 6 forumda var diye göndermedim.en kısa zamanda 7leri hazırlayacagız.evet tarayıcıyımız var.itiraf edeyim bu planı eşim hazırladı.2008*2009 halk kültürü 6nın şablonun üzerine ttbkden indirdigim kılavuzdan konuları aldık.6nın planında haftalar belli çünkü.dediginiz gibi kopyala yapıştırla hazırladık .umarım sorunuzu cevaplamışımdır :)

madi

Çalışkan Üye
Üye
Teşekkür Ederim BEN O İŞLEMİ YAPAMADIM O YÜZDEN SORUYORUM PDF FORMATINDAN WORD E ÇEVİRDİM O DA OLMADI SİZ ÇEVİRMEDEN Mİ YAPTINIZ BUNUN YOLUNU SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM Teşekkür Ederim

madi

Çalışkan Üye
Üye
bir de tarayıcınızın markası ne memnun musunuz ben daha önce aldım kullanamadım