1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

2008-2009 Halk Kültürü 8.sınıf Ünitelendirilmiş Yıllık Plan

'Halk Kültürü Müfradat ve Planları' forumunda aaydın tarafından 16 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. aaydın

aaydın Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    inşallah beğenirsiniz

Ekli dosyalar:

2. madi

madi Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    selam hocam elinize sağlık o kadar büyük bir iyilik yaptınız ki 10 gündür bu planı arıyorum dertleniyorum yapamadım diye bu arada tarayıcınız mı var özet vs tablolar için bir de ttkb nin programından kes kopyala yapıştırla yapayım planı dedim yapamadım nasıl yaptığınızı söylerseniz sevinirm karışık oldu ama planı nasıl yaptınız bilgii

3. aaydın

aaydın Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    halk kültürü 6 forumda var diye göndermedim.en kısa zamanda 7leri hazırlayacagız.evet tarayıcıyımız var.itiraf edeyim bu planı eşim hazırladı.2008*2009 halk kültürü 6nın şablonun üzerine ttbkden indirdigim kılavuzdan konuları aldık.6nın planında haftalar belli çünkü.dediginiz gibi kopyala yapıştırla hazırladık .umarım sorunuzu cevaplamışımdır :)

4. madi

madi Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür Ederim BEN O İŞLEMİ YAPAMADIM O YÜZDEN SORUYORUM PDF FORMATINDAN WORD E ÇEVİRDİM O DA OLMADI SİZ ÇEVİRMEDEN Mİ YAPTINIZ BUNUN YOLUNU SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM Teşekkür Ederim

5. madi

madi Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bir de tarayıcınızın markası ne memnun musunuz ben daha önce aldım kullanamadım

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş