Arama sonuçlarınız

1. E

Adım Adım Türkiye Ünitesi Ders Anlatımı

Adım Adım Türkiye Ünitesi Ders Anlatımı Teşekkürler...
  2. E

Kültürel Çeşitliliğimiz

Kültürel Çeşitliliğimiz Teşekkürler...
  3. E

Sosyal Bilgiler Dersi Önemseniyor Mu?

Bu ülkede Sosyal Bilgiler öğretmenliği kadar zor bir branş var mı diye kendi kendime soruyorum. Cevabını yine kendim veriyorum: yok,yok,yok... Artık öğretmenlikten yoruldum. Üstüne branş Sosyal Bilgiler...Varın gerisini siz düşünün. Her yıl konuları yetiştirmeye çalışmak, öğrenmek istemeyen...
  4. E

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi malesef okuluma alan değişikliği ile gelen sınıf öğretmeni yüzünden okulumda ilçe normuna göre fazla oldum. ne yapabilirim sizce ? Öğretmenim,öğrendiğim bir bilgiyi sizinle paylaşayım.Alan değişikliği yapan öğretmenler, bir yıl boyunca puanları kaç olursa olsun en...
  5. E

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun Teşekkürler...Tüm İslam aleminin kandili mubarek olsun!
  6. E

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM Bu güzel çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Çok teşekkürler...
  7. E

Allah Severse IV. Murad!a arkanı Keseletir

Allah Severse IV. Murad!a arkanı Keseletir Teşekkürler, çok güzeldi.
  8. E

Kurtuluş Savaşından Resimler

Kurtuluş Savaşından Resimler Teşekkürler, emeğinize sağlık...
  9. E

Bu Teste Zaman Ayırın Çok Eğleneceksiniz!!!,

Bu Teste Zaman Ayırın Çok Eğleneceksiniz!!!, Bence de çok saçma. Nedir bu ya ? Dalai Lama'nın propagandası mı? Bunlar Tibet'te geçer.
  10. E

EĞER TÜRK'SEN OKU.

EĞER TÜRK'SEN OKU. Destekliyorum.
  11. E

ek ders bulabiliyor musunuz ?

ek ders bulabiliyor musunuz ? Arkadaşlar. iki sene önce Erzurum'da Sosyal Bilgiler 6-7 programını değerlendirme seminerine katıldım. Seminerin son günü Ankara'ya MEB'e bağlandılar internet üzerinden. Orada gördüğüm değerli Bakanlık görevlisi ( Talim Terbiyedenmiş) Sosyal Bilgiler ders saatinin...
  12. E

Çanakkale Sanal Müze Sunusu

Çanakkale Sanal Müze Sunusu Çok çok teşekkürler...
  13. E

Bilimsel Araştırma Basamakları

Teşekkürler öğretmenim :)