Arama sonuçlarınız

1. G

Soruuuu

Soruuuu hocam cevap C şıkkıdır çünkü anlaşmazlıklar bu madde sebebiyle olmamıştır. İtalya ile anlaşmazlık paris barış konferansında, Fransa ile anlaşmazlık ise ankara antlaşmasında çıkmıştır.
  2. G

Atatürkçülük Fasikül Şeklinde Konu Özeti

Atatürkçülük Fasikül Şeklinde Konu Özeti elinize sağlık çok güzel olmuş :)
  3. G

yüksek lisans yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

İnkılap tarihi,tarih ve sosyal bilgiler öğretimi alanlarında lisansüstü bilim sınavında çıkan soruları yazabilir misiniz? şimdiden teşekkürler
  4. G

arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

son zamanlarda bir şehir efsanesi dolaşıyor lozan barış antlaşması nın ömrü yüzyılmış 2023 te sona erecekmiş ben bununla ilgili bilgiye ulaşamadım tahminim siyasi bir söylem olduğudur. ancak bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olup kaynak önerebilirlerse sevinirim. teşekkürler
  5. G

arkadaşlar müjdemi isterim!!!

arkadaşlar müjdemi isterim!!! Her ulus hak ettiği hükümet tarafından yönetilir. Joseph De Maistre katılıyorum
  6. G

arkadaşlar müjdemi isterim!!!

sayın ulu ve büyük başbakanyardımcımız bülent arınç tüm öğretmenlere müjdeli haberi verdi: eğitim bakanı ömer dinçer hakkındaki eleştirlere yanıt veren bülent arınç, bakanımızın çok çalışkan olduğunu öğretmenlere şahsiyet kazandıracağını hepimize müjdeledi. YAŞASIN biz şahsiyetsiz öğretmenlerin...
  7. G

Bulamadım cevabını

Bulamadım cevabını hocam uzay boşluğunda aşağı yukarı diye bir kavram yoktur dolayısıyla çekim de olamaz çekim olmayınca düşme ya da akma olamaz. Ayrıca dünya merkezinden gelen yer çekimi herşeyi yere nasıl sabitliyorsa okyanuslar denizler göller de buşekilde akmadan durabiliyorlar
  8. G

Taha Akyol - Ama Hangi Atatürk

Taha Akyol - Ama Hangi Atatürk bildiğim kadarıyla taha akyol tarihci değil, eğer yanlış biliyorsam düzeltin. kitabı okumadım ama tahmin edebiliyorum siz önyargı diyebilirsiniz ancak adamın yanar döner olduğu çok açık seksenlerde ülkücüyüm diyordu şimdi gazetede eski arkadaşlarına hakaretler...
  9. G

C.B.Ü Demirci Eğitim

C.B.Ü Demirci Eğitim BEN GÖKALP 2006 GÜNDÜZ MEZUNUYUM NEVŞEWHİR AVANOSTA GÖREV YAPIYORUM SELAMLAR
  10. G

I.ünite Etkinlik Bülteni

I.ünite Etkinlik Bülteni HOCAM ELİNİZE SAĞLIK
  11. G

telefon kitle iletişim aracımıdır

telefon kitle iletişim aracımıdır hocam kitle iletişim araçları kriterlerine uymuyor ama kaynaklarda k. iletşm araçları arasında gösteriliyor . şahzi görüşüm değildir
  12. G

Türk Bayrağı Gifleri

Türk Bayrağı Gifleri allah razı olsun çok güzel olmuş
  13. G

Bölgelerimizin Haritaları

Bölgelerimizin Haritaları teşekkürler
  14. G

Gaziantep-araban Elif İlöğretim Okulu (yenılendi)

Gaziantep-araban Elif İlöğretim Okulu (yenılendi) hocam elinize sağlık
  15. G

Türk Devletleri Şeması

Türk Devletleri Şeması tebrikler
  16. G

Mezopotamya Tarih Şeridi

Mezopotamya Tarih Şeridi tşkkrler
  17. G

Sosyal Bilimler Gazetesi

Sosyal Bilimler Gazetesi tşekkrler