Arama sonuçlarınız

1. T

Sunu Sorunlara Çözüm Buluyoruz

Çalışmalarınız harika ellerinize sağlık
  2. T

Çevremizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunumu

Erkan Hocam ellerinize sağlık gerçekten cok faydalı, sosyal dersleri sayenizde daha eğlenceli hale geldi.İşimizi cok kolaylaştırdınız .Emeğinize yüreğinize sağlık.
  3. T

Yeni Bir Din-İslam Tarihi

Yeni Bir Din-İslam Tarihi SÜPERSİNİZ HOCAM GERÇEKTEN NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR.SAYENİZDE DERSLER ÇOK GÜZEL GEÇİYOR ÖĞRENCİLER İÇİN ÇOK FAYDALI ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN
  4. T

Kuruluş-2 ( Osmanlı Devleti'nin Kuruluş Dönemi ) / Konu Anlatım ve Soru Sunusu

Kuruluş-2 ( Osmanlı Devleti'nin Kuruluş Dönemi ) / Konu Anlatım ve Soru Sunusu gerçekten süper sunular bu sayede sosyal dersleri daha eğlenceli geçiyor .kazanımlarlakonu arasında bütünlük olmadığı için konuyu anlatırken sıkıntı yaşıyordum sunular sayesinde bu sorunlar kalmadı herşey için çok...
  5. T

Dört Mevsim Türkiye-Yurdumuzdaki İklimler

Dört Mevsim Türkiye-Yurdumuzdaki İklimler NE DESEM NE YAZSAM SİZİN EMEĞİNİZ KARŞISINDA AZ GELİR.SİZİN SUNULARINIZ SAYESİNDE DERSLERİMİZ ÇOK ZEVKLİ VE EĞLENCELİ GEÇİYOR.SOSYAL DERSİ SIKICI BİR DERS OLMAKTAN ÇIKTI SAYENİZDE.ELLERİNİZE SAĞLIK.DERSE GİRERKEN BU KONUYU NASIL ANLATSAM ÖĞRENCİLER DAHA...
  6. T

Soyadı Kanunu

Soyadı Kanunu çok teşekürler sizlaer sayesinde derslerimiz daha zevkli geçiyor ellerinize sağlık
  7. T

Türklerin Anadoluya Akınları

Türklerin Anadoluya Akınları EMEĞİNİZE ÇOK TEŞ.
  8. T

6-7-8 Projeler

6-7-8 Projeler SAĞOLUL GERÇEKTEN ÇOK FAYDALI