Arama sonuçlarınız

1. S

Tarih Çağları Uygulaması

Erkan Hocam ben bunu yeni gördüm, çok duygulandım. Anılarımı tazeledim sayenizde
  2. S

e-Okula Toplu Sınıf Kitaplığı Oluşturma

Error -1230: Datasource C:\Users\Alper\Documents\iMacros\DataSources\mustikonya.csv not found.. Line 5: SET !DATASOURCE mustikonya.csv bana da böyle diyor
  3. S

Yetiştirme Kurslarının 3 Ders İle Sınırlanılmasına Karşı Kampanya

Yetiştirme Kurslarının 3 Ders İle Sınırlanılmasına Karşı Kampanya Ben de gönderdim hayırlı olur inşallah...
  4. S

Türkiye'nin İklimi (Gizem)

Elinize sağlık hocam çok sağolun...
  5. S

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) 85 aldım sorular gerçekten de zor. bilgi gerekiyor. yorum soruları da var. bir hakkınız var 70puan almak gerekiyor. ben ikinci kez de denedim sorular değişiyor.
  6. S

yazılı

yazılı hocam siz galiba müfredatı incelemediniz müfredatta var biz de soruları müfredata uygun sormak zorundayız. bu arada bunun yanlış olduğunu tabii ki belirtiyoruz siz beğenmezseniz değişirsiniz hocam
  7. S

7. yazılı

;)
  8. S

7. sınıf yazılı

siteden aldığım örnek çalışmalardan yararlanarak biraz değişiklik yaptım . umarım beğenirsiniz
  9. S

5.SINIF TÜRKİYE İKLİM HARİTASI....

5.SINIF TÜRKİYE İKLİM HARİTASI.... elinize sağlık...
  10. S

yazılı

:)
  11. S

halk kültürü yazılı soruları olan varmı acaba

12. S

halk kültürü yazılı soruları olan varmı acaba 6. sınıf için örnek çalışmalardan da yararlanarak bir şeyler hazırladım. umarım işinize yarar.
  13. S

Egemenlik Milletindir Konu Kazanım Testi

Egemenlik Milletindir Konu Kazanım Testi elinize sağlık hocam
  14. S

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız?

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız? 5. Zengin Kültürümüz 6. Coğrafi Konum 8. Amasya Görüşmeleri
  15. S

5. SINIF HALK KÜLTÜRÜ DERSİ YILLIK PLANI OLAN VAR MIII?

5. SINIF HALK KÜLTÜRÜ DERSİ YILLIK PLANI OLAN VAR MIII? 5. sınıflarda sosyal gurubu seçmeli dersleri yok dolayısıyla halk kültürü de yok.
  16. S

2014-2015 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi Toplantı Tutanağı

2014-2015 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi Toplantı Tutanağı Hocam öncelikle analı babalı büyüsün inşallah evlatlarınız, bu koşuşturmaca arasında bile paylaşımda bulunmuşsunuz , elinize sağlık çok teşekkür ederim...
  17. S

5. Sınıf Harf Yayınları Sosyal Bilgiler Yıllık Planı

5. Sınıf Harf Yayınları Sosyal Bilgiler Yıllık Planı Elinize sağlık hocam...
  18. S

2013-2014 2.Dönem Ortak Sınav Tutanağı

2013-2014 2.Dönem Ortak Sınav Tutanağı Hocam elinize sağlık...
  19. S

Sınav Analiz Programı

Sınav Analiz Programı elinize sağlık hocam...