Arama sonuçlarınız

1. O

yardım

projelere öğretmenlerin bakışı raporu seminer konum arkadaşlar bu konuyu alan alan arkadaşlardan hazırlayanlar bilgi verirse sevinirim birde proje derken proje görevlerinden mi bahsediyor yoksa milli eğitimin projelerini mi kastediyor.
  2. O

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 I.Dönem III.Yazılı-YEPYENİ-

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 I.Dönem III.Yazılı-YEPYENİ- emeğinize sağlık
  3. O

8.SINIF SBS ÖNCESİ GENEL TEKRAR İNKILAP TARİHİ ÇOK SEÇİCİ SORULAR

8.SINIF SBS ÖNCESİ GENEL TEKRAR İNKILAP TARİHİ ÇOK SEÇİCİ SORULAR hocam emeğinize sağlık zahmet olmassa cevap anahtarınıda gönderirmisiniz
  4. O

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim tebrikler hocam
  5. O

Türk Büyükleri Renkli

türk büyüklerinin renkli fotoğraflarını ekledim.A4 kağıdına renkli çıktı alınabilir.
  6. O

Pınarbaşı Fikri Çeliker İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliği

Pınarbaşı Fikri Çeliker İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliği Olumlu yorumlarınız için teşekkürler.
  7. O

Ahilik Ayıplı Mal (Muhteşem Yuzyıl Dizisi)

Ahilik Ayıplı Mal (Muhteşem Yuzyıl Dizisi) emeğinize sağlık hocam ahilik konusunu işlerken bu videoyu izleteceğim .
  8. O

Pınarbaşı Fikri Çeliker İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliği

Pınarbaşı Fikri Çeliker İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliği sitedeki dersliklerin fotoğrafları benimde çok hoşuma gidiyordu gönderen hocalarıma teşekkür ediyorum.Tamamen kendi imkanlarımla sınıfımı düzenledim.Öğrencilerimde istekli olunca böyle bir sınıf çıktı ortaya.
  9. O

COĞRAFİ KEŞİFLER-Kim 500 Milyar İster Yarışması-V1

COĞRAFİ KEŞİFLER-Kim 500 Milyar İster Yarışması-V1 hocam emeğinize sağlık
  10. O

Denizli Zaferiye Abalıoğlu İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliğim

Denizli Zaferiye Abalıoğlu İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliğim hocam bende dersliğimin fotoğraflarını yayınlamak istiyorum nereden yüklemem gerek bilgilendirirmisiniz
  11. O

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi)

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi) Hocam bu yıl sosyal bilgiler dersliğimi yeniden düzenledim sizin ve diğer arkadaşların dersliklerinden faydalandım teşekkür ederim.Bende sınıfımın fotoğraflarını paylaşmak isterim; ama nasıl yayınlanacağını bilmiyorum.daha...
  12. O

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM hocam eğer mümkünse orjinal boyutunu sınıfımde bende kullanmak isterim. [email protected] şimdiden teşekkürler
  13. O

Haritaları Anlamak ve Koordinatlar Sistemi-Erdoğan GÜL

Haritaları Anlamak ve Koordinatlar Sistemi-Erdoğan GÜL emeğinize sağlık çok güzel bi çalışma
  14. O

1881-2010 Yılları Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Açıklamalı ve Resimli Tarih Şeridi

1881-2010 Yılları Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Açıklamalı ve Resimli Tarih Şeridi emeğinize sağlık
  15. O

Olgu,Görüş,Kavram,Genelleme ve Akıl Yürütme

Olgu,Görüş,Kavram,Genelleme ve Akıl Yürütme emeğinize sağlık
  16. O

Denizli Zaferiye Abalıoğlu İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliğim

Denizli Zaferiye Abalıoğlu İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Dersliğim Hocam tarih şeridini öğrencileriniz mi hazırladı yoksa hazır mı?
  17. O

ATATÜRK Tarih Şeridi

ATATÜRK Tarih Şeridi emeğinize sağlık.
  18. O

Türk Büyükleri Köşesi

Türk Büyükleri Köşesi hocam iyi çalışmalar Türk büyükleri çalışmasını nereden temin ettiniz
  19. O

12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Sunusu

12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Sunusu elinize sağlık
  20. O

Osmanlı Yeni Başkentinde-2 ( Yükselme Dönemi-Sınırlar Genişliyor) / Konu Anlatım

Osmanlı Yeni Başkentinde-2 ( Yükselme Dönemi-Sınırlar Genişliyor) / Konu Anlatım elinize emeğinize sağlık