Arama sonuçlarınız

1. C

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç?

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç? bence de çocuğa diyorum sadece a şıklarını işaretle en az 20-25 alırsın adam teogdan 100 üzerinden 5 alıyor sonra bu tip 4-5 öğrenci 70 olan ortalamayı 65lere çekiyor. İş malzeme de öğrenci ne kadar iyiyiyse veli ne kadar...
  2. C

ortak sınavdan sosyal çıkıyor!

ortak sınavdan sosyal çıkıyor! SINAVDAN BİZİM DERS KALKSIN BENCE DE AMA ŞU UNUTULMASIN MATEMATİK VE FEN DERSLERİ HAFTADA 10'AR SAATTE OLSA İNGİLZCE'NİN KATSAYISI 2 YERİNE DE 5 DE OLSA DEĞİŞECEK BİR ŞEY OLMAYACAK. DİL KONUŞMAK İÇİN ÖĞRENİLİR BİZSE GRAMER ÖĞRENİYORUZ. SAYISAL DERSLER KÜLLİYEN...
  3. C

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz?

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz? 4 saat inkılap işliyorum (22.10.2013 tarihi için) Kongreleri anlatıyorum. Defter kitap kullanıyor ve sunu ile ders anlatıyor olmama rağmen benden 2 hafta önde gidenleri görünce şaşrıdım. Sınıfta tekrar yapma ihtiyacı duyuyorum aksi takdirde...
  4. C

Yeni Sınav Sisteminde Vatandaşlıktan Soru Çıkar mı?

Yeni Sınav Sisteminde Vatandaşlıktan Soru Çıkar mı? Bizim ilçe milli eğitimşube müdürü çıkmayacak dedi ve çok net konuştu. Hoş çıkacak olsa inkılap gibi kazanımları belirtmeleri gerekmiyor mu?
  5. C

Osmanlı: Denizlerin Fatihi

Osmanlı: Denizlerin Fatihi tskkr
  6. C

Derslerim Nasıl Geçiyor?

NASIL ANLATIYORSUNUZ?? ÖLÇEK HESAPLAMALARI VERİLMELİ AMA ZAMAN HESAPLAMASI ÇIKMAZ KİTAP DAHA ÇOK KORDİNAT BULMADAN BAHSETMİŞ
  7. C

Tavsiye edebileceğiniz dergiler var mı?

Tavsiye edebileceğiniz dergiler var mı? ntv tarih güzel ama ben atlas tarihi daha çok beğendim.
  8. C

Afyondan Sosyalciler Nerdeler

Afyondan Sosyalciler Nerdeler dinardayım cengiz topel i.ö.o
  9. C

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı???

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı??? demokrasiyi bir anlayış cumhuriyeti yönetim şekli olarak anlattım ama her yerde ikisinin aynı olduğuna dair tanımlar var. Acaba yanlış mı anlattık. dEMOKRASİ KARŞILIKLI SAYGIYA DAYANAN ÇOĞUNLUĞUN FİKRİNİ UYGULAYAN AMA FARKLI...
  10. C

Mustafa Kemalin Kişiliği Video sunumu

Mustafa Kemalin Kişiliği Video sunumu HOCAM AÇAMADIM BENİ OKU ADLI DOSYA GİRİŞE İZİN VERMİYOR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  11. C

Mesleki Çalışmalar 2009

Mesleki Çalışmalar 2009 HOCAM EMEĞİNE SAĞLIK TEŞEKKÜRLER. BU ARADA SYLER İSMİNİ GÖRÜNCE HERO'NUN YENİ BÖLÜMÜ BAŞLASA ARTIK
  12. C

9 Eylül Mezunları Nerdesiniz??

9 Eylül Mezunları Nerdesiniz?? 1999 mezunuyum afyondayım