Arama sonuçlarınız

1. 6

Eğlenceli eğitim

İnternette gezerken gördüğüm güzel bir video... http://vimeo.com/26008941
  2. 6

Garanti Bankası ODTÜ'deki Kariyer Fuarında.

Bankacılıkla ilgilenen arkadaşlar için önemli bir duyuru; Garanti Bankası ODTÜ'de 11-12 Kasım tarihinde gerçekleşecek Kariyer Fuarının önemli katılımcılarından biri olarak Talent Camp ve Management Trainee gibi önemli kariyer programları hakkında bilgi verecekmiş. "Üniversite öğrencilerine...
  3. 6

Kapadokya Meslek Yüksek Okulu

Henüz bölüm seçmeyen arkadaşlara faydalı olur belki. Çünkü insan meslek seçerken gerçekten çok zorlanıyor ama bu okuldaki bölümler gerçekten çok farklı. Ve eğlenceli de duruyor. Atçılık ve antrenörlüğü bile var :) Aşçılık da çok zevkli bir bölümdür bence Değerlendirmek isteyenler için link...
  4. 6

Uçuşa geçecek var mı?

geçen çok önemli bi fırsat elime geçirdim. jetgenc'in bir kampanyası varmış. 10 bileti senin numaranla alırlarsa 1 bilet sana bedava geliyomuş. şu anda 8 bilet oldu. eğer uçakla bu ara seyahat edecek biri varsa. benimle özelden irtibata geçebilir. yardımları geri çevirmem. :)
  5. 6

Betonik Fikirleriniz Varsa

Yeni değişik bir yarışma başlamış. Betonu nasıl farklı şekillere sokarsın. Aramızda Mimarlık okuyan öğrenclerimiz varsa bu yarışmaya katılabilir. Betonun üzerinde de tasarım yapılabileceği aklıma gelmezdi. Üniversiteli öğrenciler içinde güzel bi fırsat olmuş. Ayrntılar...
  6. 6

Öğretmen Öğrenci Diyalogları

biri adsl karikatürlerinden iki tanesi ;D
  7. 6

Karikatürler

hehehehhe iyiymiş ;D
  8. 6

Bikaç Karikatür Daha Benden...

teşekkürler paylaşım için :D
  9. 6

Balın Rengi Neden Sarıdır?

hahahahaha inanmıyorum yaa hiç böyle bişey beklemiyodum teşekkürler  ;D
  10. 6

Küresel Isınma

keşke insanlar biraz daha duyarlı olsa da zavallı penguenlerimiz kutup ayılarımız evlerinden olmasa :-\
  11. 6

Okul Karikatürleri

teşekkürler hepsi çok güzeldi sırasını süsleyen kıza bayıldım ;D
  12. 6

Osmanlı Resmi Kıyafet Örnekleri...

şapkalar çok ilginç ;D
  13. 6

Uzayın en iyi fotoğrafları

Uzayın En İyi Fotoğrafları çok güzel fotoğraflarmış gerçekten, teşekkürler ;)