Arama sonuçlarınız

1. P

Demokrasi Yolunda Türkiye

Demokrasi Yolunda Türkiye DP'nin kuruluş dönemi verilip, Tahkikat Komisyonlarının es geçilmesi, Nato üyeliği konusunda SSCB tavrının yanında Kore Savaşının göz ardı edilmesi tarihçi vicdanına,Tarih etiğine ihanettir.Sunu hazırlarken etik ilkelerden taviz verilmemelidir.Sunu hazırlayanların...
  2. P

Demokrasi Yolunda Türkiye

Demokrasi Yolunda Türkiye 2007 de yapmışsın, powerpoint programı kullanımını biraz geliştirmelisin. Kullandığın resimleri daha dikkatli seçmelisin,oy pusulası(arkada görünmeyen) yanlış bşr seçim vs vs..
  3. P

İnkılap Tarihine Giriş-ANA HATLARIYLA TÜRK DEVRİMİ

İnkılap Tarihine giriş niteliği taşıyan,ana hatlarıyla Türk Devriminin yapısını ve sürecini ortaya koymak için hazırladığım slayttır.Ders sunumunda veya çalışmasında ana şablon olması açısından faydalı olabileceğini düşündüğüm için paylaşıyorum.İyi çalışmalar
  4. P

II.Ünite Milli Uyanış -Tüm ünite Tek Sunu

II.Ünite Milli Uyanış -Tüm ünite Tek Sunu Diğer Format 97-2003 sunusu ppt
  5. P

II.Ünite Milli Uyanış -Tüm ünite Tek Sunu Diğer Format Siteye yüklemede zaman aşımı sorunu olduğundan rapide yükledim. https://rapidshare.com/#!download|181l3|3120684002|ÜNİTE_2-MİLLİ_UYANIŞ-YURDUMUZUN_İŞGALİNE_TEPKİLER.pps|22013|R~749FF5394F2DF0B05C8B9E0A97DD02A5|0|0 97-2003 slide show pps
  6. P

II.Ünite Milli Uyanış -Tüm ünite Tek Sunu Dosyayı açmada sorun yaşanırsa bildirin.Diğer kayıt formatlarında da yükleyebilirim
  7. P

II.Ünitenin tamamını tek sunu olarak hazırladım.Sitenizden zor zamanlarda faydalandım Bu siteye benim de bir katkım olsun.Genel anlatımı kabul ederek hazırladım,akademik detaya girmedim.Eklediğim tek şey Erzurum Kongresinin 1.maddesinin son fıkrasına "Türk-Kürt öz kardaştır" ifadesidir.İtirazı...
  8. P

Dört Şehir_manastır

Dört Şehir_manastır Zor zamanda sitenin çalışmalarından yararlandım.Teşekkür yerine hazırladığım bazı slaytları müsait bir zamanda sitenize yükleyeceğim.Saygılar