Arama sonuçlarınız

1. E

Şehrimiz Balıkesir Ders notları

Sınavlara hazırlık için ders notları düzenledim Umarım yararlı olur..
  2. E

Şehrimiz Balıkesir 1.d. 1. ve 2. yazılısı örnek sorular

Balıkesir şehrimiz seçmeli dersi için 1.d. 1.y. örnek
  3. E

Şehrimiz Balıkesir 2.d.1.y örnek sorular

Kendi çabalarımla test soruları hazırlamaya çalıştım . Dilerim faydalı olur.
  4. E

8. Sınıf 2. Dönem 1. Yazılı Soruları ve Cevapları

İlköğretim kurumları yönetmeliğinde "Öğretmenlerce yapılan sınavlarda farklı soru tiplerine yer verilir. Soruların konulara göre dağılımı yapılırken ağırlığın bir önceki sınavdan sonra işlenen konulardan olmak kaydıyla geriye doğru azalan bir oranda ve dönem başından beri işlenen konulardan...
  5. E

Yeni Nesil Deneme no: 3 ( Onur Hoca )

Sayın hocam çalışmalarınızı beğeniyoruz. Emekleriniz için teşekkürler...
  6. E

Bu sorunun cevabı nedir?

Bu sorunun cevabı nedir? ilksoru akdeniz bölgesi diğer soru ise d dir
  7. E

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE GELEN CEVABI PAYLAŞIYORUM. YORUMU SİZLERE BIRAKIYORUM YANİ BİZİM SORUNUMUZU BİLE ANLAMADIKLARI ORTADA..... ALAKASIZ BİR CEVAP... Kurum Adı : T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI Başvuru No : 715225 Cevap Metni Sayın Hüseyin GÜN. Zorunlu eğitimin 12 yıla...
  8. E

İnkılaplar Konu Testi

İnkılaplar Konu Testi çok teşekkürler sayın hocam ...
  9. E

Çanakkale Zaferi Hazır Program

2008-2009 yılı Çanakkale Zaferi için okulumuzda düzenlediğimiz program: Programın sunumundan, konuşmalara, şiirlerden etkinliklere birçok dökümanı bulabilirsiniz...
  10. E

Çanakkale Zaferi Hazır Program

Çanakkale Zaferi Fotoğrafları 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü ile ilgili hazırlanacak duvar gazeteleri veya hazılayacağınız sunularda kullanılabilecek kullanabileceğiz güzel fotoğraları paylaşıyorum...
  11. E

Nevruz 2008 2009 Hazır Programı

Her yönüyle tam bir kutlama programı, programın sunumu, konuşmalar, şiirler etkinlikler, yarışmalar,
  12. E

Nevruz İle İlgili Fotoğraflar

Duvar gazeteleri için renkli afişler ve fotoğrafları düzenledim. Teşekkürler' nın konu ile ilgili afişlerini bulabillirsiniz
  13. E

Ermeni Zulmü

;)
  14. E

Türkiye Selçukluları

Türkiye Selçukluları teşekkürler
  15. E

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Nasıl Anlatıyorsunuz?? teşekkürler çok sağolun
  16. E

Merhaba NEF liler buraya

ben Hüseyin GÜN 1990 nef coğrafya ve tarih bölümü mezunu arkadaşlar hepinize selamlar kimbilir herkes nerelerde ve neler yapıyorlar... Herkese başarılar ve mutluluklar..
  17. E

Kurtuluş Yolu Haritası

teşekkürler