Arama sonuçlarınız

1. G

Sosyal Bilgiler Dersliğim

Manisa_merkez/Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu elinize sağlık hocam harika bir sınıf olmuş.çok imrendim sınıfınızın her karesine.
  2. G

marmaranın dağları METAFOR YÖNTEMİ İLE

marmaranın dağları METAFOR YÖNTEMİ İLE HARİKA BİR FİKİR VE UYGULAMA...PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞKEKKÜRLER
  3. G

Kurtuluş Savaşında Cepheler Haritası

Kurtuluş Savaşında Cepheler Haritası elinize<sağlık
  4. G

Kurtuluş Savaşı Tarih Şeridi

Kurtuluş Savaşı Tarih Şeridi teşekkürler elinize sağlık
  5. G

2012 ildışı atama bekleyenler

2012 ildışı atama bekleyenler benim 100 olacak sizlerin puanlarını okuyunca batıya gitmem imkansız görünüyor, batı anadolu'ya... van da 4 yıldır çalışıyorum en ücra yerinde bu sene de kalırsam bilmiyorum ne yapıcam:(( atanmak bi dertti tayin istemek başka dert allah yardımcımız olsun..
  6. G

ÜNİTE 2 Tam özet

ÜNİTE 2 Tam özet teşekkürler hocam, emeğinize sağlık çok güzel olmuş.
  7. G

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? zor durumda olan bi tek benim diye düşünüyodum ama farklı illlerde olan arkadaşlarda aynı durumdaymış van bahçesaray da çalışıyorum öğrencilerin çoğu okuma yazma bilmiyor.zaten amaçsızlar işten kaçmak için okula geliyorlar.hiç bi uğraş çaba yok. dersi en etkili şekilde...
  8. G

EĞER TÜRK'SEN OKU.

EĞER TÜRK'SEN OKU. Türkçe var olduğu sürece Türk vardır, unutmayalım, dilimize sahip çıkalım.
  9. G

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Nasıl Anlatıyorsunuz?? ben ölçek hesaplamalarını gösterdim ama saat konusuna değinmedim kitapta yok diye. ciddi anlamda benimde zaman problemim var. çocuklara çalışarak gelin sizin için daha verimli olacak diyorum ama maalesef bizimkiler hiiç oralı olmuyo.bende önce anlatıyorum konuyu sonra da...
  10. G

Türk Devletleri Şeması

yapanların eline sağlık.güzel bi çalışma olmuş. :)
  11. G

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

ben mesleğe yeni başladım. kasımda bir yıl olacak.sizlerin tecrübelerinden yararlanmak isterim tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim.teşekkürler..
  12. G

Mesleki Çalışma Performans Proje

hocam ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma yapmışsınız.teşekkürler