Arama sonuçlarınız

1. D

başarızlık nedenleri

arkadaşlar milli eğitim il genelinde başarı tespit sınavı yaptı ve bu gün bizden başarısızlık nedenlerini ve başarısızlığı etkileyen faktörleri ders bazında rapor etmemizi istiyor neler yazabilirim değerli düşüncelerinizi alabilirmiyim. yardımlarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkürler. not...
  2. D

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? hasan yüce hocamın hazırlamış olduğu ders ders defteri var onu al ona yada buradan ders notu indir ver ona
  3. D

ek dersi olan var mı?

ek dersi olan var mı? medya okuryazarlığını öğrenci okul hayatı boyunca yalnızca 1 defa alır daha önce almışsa tekrar alamıyor
  4. D

ek dersi olan var mı?

ek dersi olan var mı? benim 18 saat sosyal 2 saat teknoloj tasarım 1 saat rehberlik toplam 21 saat
  5. D

seminerler

2010-2011 yaz semineri
  6. D

7.Sınıf SBS'de full yapan varmı?

7.Sınıf SBS'de full yapan varmı? 7 sınıf sosyal full yapan 2 öğrenci 8 sınıf 3 öğrenci var
  7. D

sunum

öğrencilerim için hazırladığım sunum çizelgesi yorum yaparsanız ii olur bekliyorum
  8. D

Derslerim Nasıl Geçiyor?

NASIL ANLATIYORSUNUZ?? önce ben koınuya giriş olsun diye konu ve kazanım hakkında kısa bilgi veriyorum daha sonra çocuklar kendi hazırladıkları sunumları sınıfta arkadaşlarına anlatıyor öğrenciler bu arada soru ahazırlayıp anlatan arkadaşlarına soruyoır birkaçtane dersin sonuna konuyu...
  9. D

Marmara Üniversitesi Aef Li Olanlar

ben marmara 2005 mezunuyum batman da görev yapıyorum adım aziz
  10. D

Trt-ilber Ortaylı 16-17 Yy Da Osmanlı Devleti

Teşekkür Ederim