Arama sonuçlarınız

1. L

2010-2011 PERFORMANS GÖREVLERİ (ÇOK GÜZEL)

2010-2011 PERFORMANS GÖREVLERİ (ÇOK GÜZEL) hocam zahmet etmişsinizde bir kıymeti yok.yönergesi yok,ölçek yok birde çok güzel demişsiniz kandırmayalım kimseyi lütfen.
  2. L

toplum hizmeti

toplum hizmeti Hocam geçen yıl ben siteye toplum hizmeti çalışmaları ile ilgili dökümanlarımı yüklemiştim.Ben yıllık planı yaparken atıyorum 30 saati dolduracak farklı farklı konular,etkinlikler seçmiştim.Fakat tek bir etkinliği de alıp onun hazırlık aşamalarını da işin içine katıp bir planlama...
  3. L

değişen ders saatleri rapor sunu word tablo

efrathes arkadaşımızın raporu ile birleştirdim.MEB in tablolu açıklamasını da ekledim.Bide yanına sunum için basit bir ppt sunusu ekledim Pazartesi günü ben bu dokümanlarla sunum yapacağım.
  4. L

toplum hizmeti çalışmalarına dört örnek tutanak

yaptığım 4 etkinlik.Çalışma planımın word kopyasını kaybettim o yüzen veremiyorum. işinize yaraması dileği ile...
  5. L

öğrenci davranışları değerlendirme kurulu toplantı tutankaları

nisan ayı dahil ÖDDK kurul planı, aylık rapor hepsi içinde. işinize yarayacağı umudu ile kolay gelsin..
  6. L

8.sınıf rehberlik plan,etkinlik,aylık rapor,etkinlik raporu mart ayına kadardır.

Merhabalar nisan ayına kadar yapmış olduğum rehberlik raporları ve etkinlikler vs.. umarım işinize yarar.
  7. L

7. SINIF YENİ MÜFREDAT 3.ÜNİTE (TÜRK TARİHİNDE YOLCULUK 2. BÖLÜM)

7. SINIF YENİ MÜFREDAT 3.ÜNİTE (TÜRK TARİHİNDE YOLCULUK 2. BÖLÜM) hocam iyi guzelde bu kadar ayrıntıya gerek yok ki... üniversite sınavina mi girecek bu çocuklar...
  8. L

Ne Kadar Doğru Yapıyoruz?

Herkese Merhabalar Ben bu siteyi kendimi denetlemek için kullanıyorum desem daha iyi olur sanırım.Yani burada sizlerin paylaştığı sorulara bakarak ben neyi sizlere göre ne kadar öğretmişim diye kendi kendimi test ediyorum. Fakat bazı öğretmen arkadaşlarımın sorduğu sorular ne klavuz kitapta...