Arama sonuçlarınız

1. S

2012-2013 Halk Kültürü 8. Sınıf Yıllık Planı

2012-2013 Halk Kültürü 8. Sınıf Yıllık Planı bu yılın 2013-2014 ün halk kültürü 8. sınıf planı yapan arkadaşlar varsa siteye atabilir mi?
  2. S

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı İzmir-pasifik
  3. S

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

Açılmasını İstediğiniz Bölüm özlük haklarımızla ilgili bölüm olabilir.uzman öğretmenlik adı altında 5 yıldır ücret ödenen uzman olmayanlardan farklı bir iş yapmayan ,girilen bir sınavla devlet tarafından ücret ödenmeye devam edilen sisteme sisteme ne demeli.......sınav açamadığı için kendi...
  4. S

Türk Tarihi'nde Yolculuk / Kuruluş.3-Neden Balkanlar(Balkanlar İskân Politikası)

Türk Tarihi'nde Yolculuk / Kuruluş.3-Neden Balkanlar(Balkanlar İskân Politikası) Erdoğan bey sunularınızı açamıyorum.nasıl açılacağını açıklar mısınız?
  5. S

Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri

Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri bende açılmıyor.nasıl açıyorsunuz.açıklamalı yazarsanız sevinirim.
  6. S

Kimler Geldi Kimler Geçti Mezopotamya Medeniyetleri KKT

Kimler Geldi Kimler Geçti Mezopotamya Medeniyetleri KKT teşekkürler.sorularınızı word sayfasına aktararak paylaşırsanız çok sevineceğim.
  7. S

Soyadı Kanunu

Soyadı Kanunu Çok güzel hazırlıyorsunuz.Teşekkürler.Elinize emeğinize sağlık...
  8. S

8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 3'den 2'ye indirildi!!!!!

8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 3'den 2'ye indirildi!!!!! Arkadaşlar' nimet.ç[email protected] ' ye mail atalım.Ben sitemizden aldığım meb ilköğretim öneriler bölümüne mail yazdım Ancak cevaben yönetmeliğin tarih, sayısı gerekcesi belirtilmiş.Şimdi de bakana mail...
  9. S

8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 3'den 2'ye indirildi!!!!!

8. sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde 3'den 2'ye indirildi!!!!! Eskiye dönüş yapıyorlar.bence de sessiz kalmamalıyız.Ben bakanlığa mail yazdım bile. Lütfen bütün zümre arkadaşları olarak neden hep 'sosyal grubu 'derslerinde değişiklik yapma ihtiyacı duyduklarını sormalıyız.Ben...
  10. S

BİR KAHRAMAN DOĞUYOR ÜNİTESİ SORULARI TEST PDF

BİR KAHRAMAN DOĞUYOR ÜNİTESİ SORULARI TEST PDF teşekkürler hocam.son ünite ile ilgili soruları da paylaşırsanız sevinirim.
  11. S

Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası ve Atatürk'ün Ölümü sorusunusu2 (GLŞM74sla

Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası ve Atatürk'ün Ölümü sorusunusu2 (GLŞM74sla çok teşekkür ederim.