Arama sonuçlarınız

1. E

seneye teog sınavında inkılap tarihi kalkacak mı ?

seneye teog sınavında inkılap tarihi kalkacak mı ? Ben sınavdan kaldırılsın düşüncesini yükten kurtulmak isteyen bir anlayışla bağdaştırabilirim ancak, dersimiz sadece teog'da değil üniversitede bile tüm branşlar için geçerlidir. Şimdi kaldırılsın diyen arkadaşlar tarihinden yoksun bir neslin...
  2. E

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç?

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç? 34 ÖĞRENCİ 97 ORTALAMA
  3. E

Türkiye'de Görülen İklimler ve Özellikleri Video Anlatım İzle

Türkiye'de Görülen İklimler ve Özellikleri Video Anlatım İzle linkte sorun var.
  4. E

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme elinize sağlık hocam çok teşekkür ederim.
  5. E

Öğretmenlerin Okutacağı Dersler "YENİ"

Öğretmenlerin Okutacağı Dersler "YENİ" Geç oldu bu düzenleme... Paylaşım için çok teşekkür ederiz.
  6. E

Müfredat eş zamanlı uygulanacak(mış)

Müfredat eş zamanlı uygulanacak(mış) tebrikler hocam.
  7. E

Erkan Hocamıza Öneri

Erkan Hocamıza Öneri Gayet güzel hatta sevgili hocalarım ortak bir mail ağı oluştursak paylaşımcı olan hocalarımıza sesleniyorum il il yapacağımıza genel olarak bir öğretmenimize gönderelim oda genele yaysın veya ortak bir depo alanı oluşturalım. [email protected] paylaşımcı olan tüm...
  8. E

6/7/8. sınıf projeler ve ölçek

6/7/8. sınıf projeler ve ölçek ELİNE SAĞLIK HOCAM AMA ÖLÇEK YOK :)
  9. E

Kılıç Kuşanma (Töreni Muhteşem Yüzyil Dizisi)

Kılıç Kuşanma (Töreni Muhteşem Yüzyil Dizisi) ellerine sağlık hocam süper
  10. E

7. Snf Dmla Yynclk Eğitim CDsi

7. Snf Dmla Yynclk Eğitim CDsi ÖLMÜŞ :((
  11. E

İstiklal Marşı'nın Kabulü Belgeseli

İstiklal Marşı'nın Kabulü Belgeseli linkte sorun var giderilirse ne güzel olur.
  12. E

Divan-ı Hümayun

Divan-ı Hümayun hata veriyor kerdeş :(