Arama sonuçlarınız

1. sosyalcinet

Yardım ŞÖK - Hazır Şablon excel

Okulumuz öğretmenleri için yaptığım ŞÖK (Şube Öğretmenler Kurulu) hazır excel şablonu umarım işinize yarar. Dosya içerisinde bir tane görsel örnek koydum. Ayrıca okulumuzun sitesinden de direkt dokuman indirebilirsiniz www.alirizayilmazortaokulu.meb.k12.tr dosya ve planlar Alternatif link (okul...
  2. sosyalcinet

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi Bir öğretmenin idareci olması, alınında kurduğu hayallerin ister istemez önüne geçiyor. Yaptığım çalışmayı beğendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Ufak tefek eksiklikler varsa da sizlerin hoşgörüsüne bırakıyorum. Kısmet olursa yakın zamanda tüm 8...
  3. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI VE ATATÜRK KRONOLOJİSİ link yenilendi. Değerli hocam bu ekte sunulmuş olan dosyayı ben 1 metreye 6 metre en boy sabit bastırdım hiç bir şekilde bozulma olmadı. dosya ebatının küçük gibi göründüğüne aldanmayınız. en ufak yazılar bile çok net çıkıyor. Yeterki bunu basan...
  4. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI VE ATATÜRK KRONOLOJİSİ link yenilendi. sayın karali 1. kısımda söylediğiniz. Osmangaziye nasihat ve Fransa kralına mektup kısmında haklılık payınız var. Ancak eğer dikkat ettiyseniz o çalışmada 3 ayrı noktada daha tereddüt var. Bizim bu çalışmadaki temel amacımız...
  5. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI VE ATATÜRK KRONOLOJİSİ link yenilendi. Alucra :)
  6. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI VE ATATÜRK KRONOLOJİSİ link yenilendi. üye girişi yaptığna göre 1. sayfaya tıklayarak dosyanın linkini orda göreceksin :)
  7. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM Arkadaşlar Mail atmanıza gerek kalmadı. Site tabanına uploadı yapabildim. İyi günlerde kullanmanız dileklerimle.
  8. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM DAHA ORJİNALİ 250 MB BÜYÜKLÜĞÜNDE AMA BUNU GÖNDERMEM MÜMKÜN DEĞİL. JPG FORMATINDA 12 MB BÜYÜKLÜKTE BASTIM 1 METREYE 6 METRE SON DERECE NET BİR ŞEKİLDE ÇIKMAKTA SİZE YETERLİ OLACAĞINA İNANIYORUM
  9. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM MAİLİNİZE YOLLADIM
  10. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM MAİL GÖNDERDİM VE AYRICA LİNKİ YENİLEDİM. UPLOAD EDEMEDİĞİM İÇİN AYRICA LİNK VERDİM
  11. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM MAİL İLE GÖNDERDİM VE AYRICA LİNKİ YENİLEDİM. SİTE ÜZERİNDEN UPLOAD EDEMEDİĞİM İÇİN LİNK VERDİM..
  12. sosyalcinet

MESLEKİ ÇALIŞMA RAPORU RİZE / GÜNEYSU / YEŞİLKÖY TÜRKOÜĞLU İ.O. HAZİRAN 2011

Arkadaşlar hazırlamış olduğum mesleki çalışma etkinliği umarım işinize yarar. Güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. İndirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.
  13. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM Siteye orjinalini yükledim. bunu sınıf duvarı için özel ayarladım sınıf duvarları standart 7 x 7 49 metrekaredir. bunun için 1 metreye 6.20 ebatında matbaada avrupa brandaya 150 tl ye basıyorlar. sınıfınızı çok...
  14. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM Sitenin ücretini 3 yıllık ödüyorum. yenilemeleri yapalı aylar oldu. Hosting firması galiba batmış mı ne olmuş.. Alan adımı kurtardım da hostu isimtescile kaydıracağım. Tatile girince düzenlerim diye dokunmadım...
  15. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM Bunları gögede bırakacağına inandığım çok proje var. Kıymetini bilen arkadaşlarımla paylaşmaktan onur duyarım.
  16. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM Orjinal dosyaları siteye yükleyebildim. İstediğiniz şekilde indirebilirsiniz.
  17. sosyalcinet

OSMANLI PADİŞAHLARI HİÇ BÖYLE ÇALIŞMA YAPILMADI. BU ÇALIŞMAYI ÖZEL OLARAK HAZIRLADIM ÖĞRENCİLERİMLE BİRLİKTE PROJE ÇALIŞMASIDIR. BUYURUN ORJİNAL EBATLARDA BASTIRIRSANIZ. BİZİM OKULUMUZUN REKLAMI KABUL EDER BEN TEŞEKKÜR EDERİM. :) ÇALIŞMA TAMAMEN ORJİNALDİR. 4 HAFTADA ANCA BİTİREBİLDİK...
  18. sosyalcinet

Bu Teste Bayılacaksınız 15 Kasım 2009

Zıplı dosyanın içerisinde html uzantılı dosyayı açarak başlayabilirsiniz. Her türlü kullanım serbesttir. internet ortamında ders çalışmak için birebir güzel bir çalışmadır.
  19. sosyalcinet

Bu Teste Bayılacaksınız 15 Kasım 2009

Bunu bi ayrıntılı olarak kontrol edin.. Menüleri özellikle bilinçli yapılmıştır.. Üstünkörü bakmayın iyi kontrol edin.. soruların hepsini onaylayıp cevapladığınızda doğru ve yanlış cevaplar hemen ortaya çıkıyor. Testi bitirip büyüteç işaretine dokunduğunuzda her sorunun doğru cevabını...
  20. sosyalcinet

6. Sınıf Sosyal Performans - Haklarımız, Sorumluluklarımız - Okumak İstiyorum

Tamamen orjnaldır. Alıntı çalıntı değildir. Yaptığım çalışma üzerinde her türlü tahrifat serbesttir. Seminerlerde istenen proje ve performans ödevi için özellikle örnek olarak kullanılabilir. Saygılarımla...  Hüsamettin KAYMAKÇI / Sosyal Bilgiler Öğretmeni