Arama sonuçlarınız

1. D

Arkadaşlar 4 Ocak itibariyle konularda neredesiniz? Şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar 4 Ocak itibariyle konularda neredesiniz? Şimdiden teşekkürler... 5.SINIFLAR DOĞAL AFETLER 6.SINIFLAR İLK TÜRK İSLAM DEVLETLEİ 7.SINIF OSMANLILARDA HOŞGÖRÜ
  2. D

29 11 2015 Tarihi İtibari İle Hangi Konulardasınız?

29 11 2015 Tarihi İtibari İle Hangi Konulardasınız? 5 .sınıflarda Atatürk ilke ve inkılapları 6. mezopotamya uygarıkları 7.sınıflarda haçlı seferleri
  3. D

*****Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 7*****

*****Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 7***** çok güzel ellerinize sağlık...
  4. D

02 Aralık itibariyle konularda nerelerdesiniz?

02 Aralık itibariyle konularda nerelerdesiniz? 6 Anadoludaki ilk uygarlıklar 8 maarif kongrsi
  5. D

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-ERDİNÇ ŞEN

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-MADE İN ERDİNÇ ŞEN teşekkürlr hocam
  6. D

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz?

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz? 6.sınıf İlk türk devletleri 7.sınıf istanbul'un fethi 8.sınıf 2.inönü savaşı
  7. D

02.11.2013 itibari ile konularda nerdesniz?

02.11.2013 itibari ile konularda nerdesniz? 6: tarihi çağları bitirdim. mezopotamya medeniyetlerine geçeceğim. 7: osmanlı kuruluşuna geçtm 8: güney cephesi
  8. D

22.10.2013 itibari ile konularda nerelerdesiniz

22.10.2013 itibari ile konularda nerelerdesiniz 6larda ölçekler 7lerde nüfusumuzun özellikleri 8lerde yararlı ve zararlı cemiyetlerde vatandaşlıkda ise ınkılap yapıyorum
  9. D

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz?

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz? 6 ve 7 lerde ikinci üniteye 8 lerde birinci dünya savaşındayın mondros ateşkes ant başlayacağım
  10. D

24 şubat itibariyle konularda nerelerdeyiz?

24 şubat itibariyle konularda nerelerdeyiz? 5.sınıflar 5.ünite -hayatımızı kolaylaştıranlar 6.sınıflar 4.ünite -doğal kaynaklar ve ekonomi 7.sınıflar 4.ünite -Türk-İslam devletlerinde yetişen bilginler 8.sınıflar 4. ünite -şeyh sait isyanı
  11. D

17 aralık itibariyle konularda neredesiniz?

17 aralık itibariyle konularda neredesiniz? inegöldeyim 5'lerde: 3. ünite doğal afetlerde deprem bölümündeyim. 6'larda: İpek Yolu bitmek üzere 7'lerde: Osmanlıda fetih hareketleri (Giritin fethi) 8'lerde: Büyük Taarruz
  12. D

2 Aralık itibariyle konularda nerelerdeyiz ??

2 Aralık itibariyle konularda nerelerdeyiz ?? 5.sınıf bölgelerdeyim 6.sınıf 2.üite bitti 7.sınıf osmnlı devlt yönetimindeyim 8.snf batı cephesi
  13. D

okul meclisi tüm resmi evrak ve tutanakları

okul meclisi tüm resmi evrak ve tutanakları teşekkürler sayın hocam
  14. D

konularda neredesiniz???

konularda neredesiniz??? 6.sınıflar: dünyada nüfus ve ekonomik faaliyetler 7.sınıfl devetler nasl gelişir 8.sınıflar: herşey güçlü türkiye için
  15. D

2012 Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Görev Başvurusu

2012 Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Görev Başvurusu yanılmıyorsam sadece sınavın olduğu okul öğretmenleri görev alabiliyo
  16. D

Konularda nerelerdeyiz? (12-16 Mart)

sos.bil.6 meslekler sos.bil.7 tarihte toprak yönemti ink.tar.her şey güçlü bir türkiye için
  17. D

Zaman İçinde Bilim Ders Sunusu (7.sınıf)

Zaman İçinde Bilim Ders Sunusu (7.sınıf) teşkkürler sayın hocam
  18. D

ek dersi olan var mı?

ek dersi olan var mı? 28 SAAT DERSE GİRİYORM
  19. D

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız? ben evren doğan bursa da öğretmenlik yapıyorum.9 yıllık öğretmenim. sınavlarda proje prformans ve diğer etkinliklerde yararlanıyorum. emeği geçenlere teşekkür ediyorum.saygılar
  20. D

6-7-8 Tüm Üniteler Ve Ders İçi Performans Değerlendirme Ölçekleri (excel)

6-7-8 Tüm Üniteler Ve Ders İçi Performans Değerlendirme Ölçekleri (excel) proje prformans eğerlendirme ölçekleri varsa yayınlarısınız