Arama sonuçlarınız

1. D

2019 - 2020 5. Sınıflar YEPYENİ YILLIK PLAN!!!!!!

SB.5.5.6. Bilinçli bir tüketici olarak haklarını kullanır. kazanımı yerine SB.5.5.6. Yaşadığı bölgedeki ekonomik faaliyetlere bağlı olarak gelişen meslekleri tanır yer alıyor Millî egemenlik ve bağımsızlık sembollerimizden Bayrağımıza ve İstiklâl Marşına değer verir. kazanımı yerine SB.5.6.4...
  2. D

2019 - 2020 7. Sınıflar YEPYENİ YILLIK PLAN!!!!!

6.ünitede kazanım fazlalığı var SB.7.6.5. Bir yaşam biçimi olarak demokratik tutumu benimser. kazanımı http://mufredat.meb.gov.tr/ProgramDetay.aspx?PID=354 adresindeki programda yer almamakta. ayrıca planda yazan konular ders kitabı ile uyumlu değil.
  3. D

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

bana da gönderebilir misiniz öğretmenim?
  4. D

Sunu Güzel Ülkem Slaytı

emeğinize sağlık öğretmenim.
  5. D

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

emeğinize sağlık hocam mümkünse bende alabilir miyim?
  6. D

1.ÜNİTE YEPYENİ :)

1.ÜNİTE YEPYENİ :) teşekkürler emeğinize sağlık güzel çalışma
  7. D

5. Sınıf Rehberlik Yıllık Planı

5. Sınıf Rehberlik Yıllık Planı ders saati olmayan bir dersle ilgili kazanımları hangi zaman diliminde yaptınız-yapacaksınız hocam şahsi kanaatim ders saati istemeyen çalışmalar olmalı 5 ve 6. sınıflarda öğğrencilerin sorunlarına çözüm bulmaya yönelik bilgilendirme amaçlı birebir görüşmeler gibi
  8. D

15 ANKET EKSİK SAYIM..

15 ANKET EKSİK SAYIM.. kaldı 12
  9. D

TEOGS KURS PLANI 2014 (16 ARALIK-24 NİSAN)

merkezi sınav hazırlık ve takviye kurs planı 16 Aralık-24 Nisan tarihleri arasında haftada iki saatlik planlama.
  10. D

TEOGS-Ortaöğretime Geçiş Sistemi Veli-Öğrenci bilgilendirme Sunumu

TEOG-Ortaöğretime Geçiş Sistemi Veli-Öğrenci bilgilendirme Sunumu ektedir.
  11. D

5.sınıf kurs planı 2013-2014 düzenlenmiş

5.sınıf kurs planı 2013-2014 düzenlenmiş hocam halk eğitim destekli mi açıyorsunuz kursları ?
  12. D

ÜLKEMİZDE NÜFUS PANO.pdf

ÜLKEMİZDE NÜFUS PANO.pdf özveriniz için teşekkürler emeğinize sağlık
  13. D

özel bir durum

özel bir durum köy okullarında gerçek doğum tarihi ve nufus doğum tarihleri değişik olduğu gibi birde önceden e-okuldan önce okul müdürlerinin insafında olduğundan dolayı bu tür olaylar yaşanabiliyor
  14. D

özel bir durum

özel bir durum yedinci sınıfta da var sekizde de ama neden sordunuz merak ettim
  15. D

Çanakkale Sanal Müze Sunusu

Çanakkale Sanal Müze Sunusu teşekkürler öğretmenim
  16. D

AVRUPA'DA YENİLİKLER (Coğrafi Keşifler,Rönasans ve Reform Har.)

AVRUPA'DA YENİLİKLER (Coğrafi Keşifler,Rönasans ve Reform Har.) emeğinize, elinize sağlık öğretmenim etkili ve verimli çalışmalarınızdan dolayı