Arama sonuçlarınız

1. M

5. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı full test ve kodlamalı

5. Sınıf 2. Dönem 2. Yazılı full test ve kodlamalı Çok teşekkürler hocam. El ve emeğinize sağlık. Güzel olmuş.
  2. M

2.Dünya Savaşı

2.Dünya Savaşı Teşekkürler sayın hocam elinize ve emeğinize sağlık.
  3. M

2016-17 II. Dönem 1. Yazılı (Boşluk Doldurma, Eşleştirme, Harita, Seçenek Sunma)

2015-16 II. Dönem 1. Yazılı (Boşluk Doldurma, Eşleştirme, Harita, Seçenek Sunma) Hocam çok güzel ve değişik olmuş. emeğinize sağlık...
  4. M

Ya İstiklal Ya Ölüm (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri

Ya İstiklal Ya Ölüm (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri Teşekkür ederim değerli hocam. Çalışman için çok teşekkür ederim.
  5. M

5. sınıf meb kazanım testleri 12 test bir arada

5. sınıf meb kazanım testleri 12 test bir arada Hocam teşekkür ederim. Emeğine sağlık
  6. M

2013-2014 Gerçekleşen Düşler Konu Anlatım Sunumu

2013-2014 Gerçekleşen Düşler Konu Anlatım Sunumu Detaylı ve çok güzel olmuş.Ellerine ve emeğinize sağlık.
  7. M

"Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" videolar,sunumları, denem sınavları vs. yok yok

"Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar" videolar,sunumları, denem sınavları vs. yok yok Hocam tesekkürler elinize sağlık.
  8. M

ATATÜRK İLKELERİ-İNKILAPLARI VE ALANLARI KAVRAMAYA YÖNELİK SUNU(ETKİNLİK)

ATATÜRK İLKELERİ-İNKILAPLARI VE ALANLARI KAVRAMAYA YÖNELİK SUNU(ETKİNLİK) Teşekkür ederim .Emeğinize sağlık.
  9. M

Ortaokul Sınav Analiz Programı - 2015(Konu Analizli)

Ortaokul Sınav Analiz Programı - 2015(Konu Analizli) ÇOK TEŞEKKÜRLER PAYLAŞIMINIZ İÇİN SAYGILARIMI SUNUYORUM. İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM.
  10. M

5. SINIF 1. DÖNEM 1. YAZILI( 2 YAZILI YAPANLAR İÇİN)

5. SINIF 1. DÖNEM 1. YAZILI( 2 YAZILI YAPANLAR İÇİN) Teşekkürler, elinize sağlık
  11. M

SOSYAL BİLGİLER 2015 - 2016 1. DÖNEM 1 YAZILILAR 5 - 6 -7. SINIFLAR

SOSYAL BİLGİLER 2015 - 2016 1. DÖNEM 1 YAZILILAR 5 - 6 -7. SINIFLAR Teşekkürler
  12. M

Kültürel Çeşitliliğimiz

Kültürel Çeşitliliğimiz Eline sağlık hocam güzel bir çalışma
  13. M

Bir Tuşla Dünya Evimizde ( Kitle İletişim Araçları) Sunusu

Bir Tuşla Dünya Evimizde ( Kitle İletişim Araçları) Sunusu Teşekkür ederim el ve emeğinize sağlık.
  14. M

Mustafa Kemal Okulda

Mustafa Kemal Okulda hocam elleriniz dert görmesin...
  15. M

2 Ülkemizin Yönetim Yapısı Sunusu

2 Ülkemizin Yönetim Yapısı Sunusu Hocam eğitim öğretim için gerçekten büyük katkı sağlıyorsunuz,hakkınızı helal ediniz.çok sağolun...
  16. M

Doğal Kaynaklar ve Ekonomi Sunusu

Doğal Kaynaklar ve Ekonomi Sunusu Çok güzel bir çalışma hocam. Teşekkürler.
  17. M

2013-2014 Gerçekleşen Düşler Konu Anlatım Sunumu

2013-2014 Gerçekleşen Düşler Konu Anlatım Sunumu Detaylı ve çok güzel olmuş.Ellerine ve emeğinize sağlık.
  18. M

Bilim ,Teknoloji ve Zaman (7.Sınıf)

Bilim ,Teknoloji ve Zaman (7.Sınıf) Çok teşekkür ederim hocam:)
  19. M

4-Doğa ve İnsan Sunusu

4-Doğa ve İnsan Sunusu Emeğinize sağlık hocam çok teşekkürler.
  20. M

Karasal,karadeniz,akdeniz İklim Tipleri

Karasal,karadeniz,akdeniz İklim Tipleri Çok teşekkür ederim. Emeğine sağlık.