Arama sonuçlarınız

1. K

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) 90 puan aldım ben de bitirdim. Sertifika numarası ana ekranda yazıyor arkadaşlar...
  2. K

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) 1 tane birinci konudan diğerleri ikinci konudan çıkıyor sorular dikkatli izlerseniz göreceksiniz...
  3. K

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) Videonun başlat tuşunun yanında ileri ve geri tuşları var onları kullanabilirsiniz. Ayrıca videoları izlerken ufak notlar alırsanız benim gibi %100 başarıyı yakalarsınız...
  4. K

Güncellemiş Performans Görevleri

Güncellemiş Performans Görevleri Yaratıcı ve ilginç performanslar var.Paylaşımınız için teşekkür ederiz.
  5. K

6-7-8 Tüm Üniteler Ve Ders İçi Performans Değerlendirme Ölçekleri (excel)

6-7-8 Tüm Üniteler Ve Ders İçi Performans Değerlendirme Ölçekleri (excel) Emeğinize sağlık...
  6. K

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

İsmim Kağan 1991 Gazi üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden mezunum. İstanbul'da görev yapıyorum.
  7. K

Lütfen Yardım Hiç Bir Sitede Bulmadım İstanbulun Fethi Kutlama Programı

Dünden bugüne İstanbul İstanbul, Asya ile Avrupa kıtaları arasında yer alan doğal güzellikleriyle ünlü bir kenttir. Tarihi M.Ö. yedinci yüzyıla kadar uzanır. Şehir, M.Ö. 657 yılında Megaralılar tarafından kurulmuştur. Devletin Byzas adlı komutanının adından dolayı şehre, Byzantion adı...