Arama sonuçlarınız

1. S

2022 LGS Ocak Ayı Örnek Soruları

Erkan hocam paylaşımınız için teşekkürler fakat bu yayımlanan sorular için eleştirilerim olacak. Şu an bulunulan müfredat ile bu soruların hiç bir ilgisi yok. Bu sorular Mart ve Nisan ayında görülen konulardan sonra ancak çözülebilir. Bu soruları Ocak ayı soruları diye nasıl yayımlıyorlar, hiç...
  2. S

Nerelerde Yaşanır Sunumu

Hocam drive erişim izni istiyor.
  3. S

Nerelerde Yaşanır Sunumu

Dosyaya ulaşılamıyor!
  4. S

5,6,7,8 TELAFİ EĞİTİMİ PROGRAMI (31 Ağustos-18 Eylül 2020)

Hocam teşekkürler ancak 8. sınıf öğrencilere telafiyi nasıl yapıyoruz. Zira öğrenciler mezun.
  5. S

Yazılı 2019-2020 7.SINIF I.D II.Y (Yeni Nesil Sorularla) Mustafa PETEK'ten...

Hocam bu platformda bu kadar özgün bir çalışma daha önce pek az görüldü. Ben taslak ve fikir olarak çok beğendim. İçeriğe kendi sınav kapsamıma göre müdahale edip değiştirdim bazı sorularda. Çok teşekküler emeğinize.
  6. S

8.Sınıf İnkılap Tarihi 1.Dönem 1.Yazılı(2019-2020)

Hocam teşekkürler. Emek verilmiş bir çalışma elinize sağlık.
  7. S

teog

teog TTKB'nin yayımlamış olduğu ders kazanım tablosuna göre kütahya - eskişehir savaşlarına kadar sorumluluk var.
  8. S

Fransız İhtilali, Tanzimat, Islahat, Meşruitiyet

Arkadaşlar çokça merak ettiğim bir soruyu paylaşacağım; Türk Tarihinde Yolculuk konusunda okul kitabına baktığımızda Fransız ihtilaline Tanzimat'a, Meşrutiyet'e neredeyse hiç değinilmemiş, sadece satır arasında geçmiş. Öğrencilere ihtilalin etkilerini anlatmadan, tanzimatı incelemeden...
  9. S

Elektronik Yüzyıl

Süper ve cidden :)
  10. S

7. sınıf konularını nasıl işlliyorsunuz

7. Sınıf Konularını Nasıl İşlliyorsunuz Ben de 7. sınıf derslerini verirken çok zorlanıyorum. Türk Tarihinde Yolculuk konusuna bakılırsa İstanbul'un Fethinden sonra denizlerde gelişmeler ve onun sonrasında Seyyahların gözünden Osmanlı, Osmanlı Hoşgörüsü, Osmanlı Şehirleri temalı konular var...
  11. S

Tecrübeli Sosyal Bilgiler Öğretmenleri.........

Vitamin sitesinde yaklaşık 6 aydır Çok Yakında diye bir ibare var. O Çok Yakın İfadesi neye göre kime göre bilmiyorum. Hala beklemekteyiz ki Öğretmenler girişi hazırlanacak...