Arama sonuçlarınız

1. offwhite

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

BEP planları kapsamında özel yetekli öğrenciler için hazırladığımız ZEP planları kısmı ayrı olarak açılabilir.
  2. offwhite

8. Sınıf İNKILAP TARİHİ 2021-2022 ZEP PLANI

Merhaba arkadaşlar zep ve bep planları öğrenciye özel yapılmaktadır. Özel yetenekli birey tanılı öğrencime yapmış olduğum zenginleştirilmiş eğitim planı (zep) ektedir.Özel Yetenek- Kaynaştırma /Bütünleştirme Yoluyla Eğitim önerisi kapsamında bu yıl uyguladığım planı çerçeve ve fikir amaçlı...
  3. offwhite

2020 İL DIŞI ANTALYA'YI TERCİH EDECEK SOSYALCİLER

hayırlısı bakalım..merkez açılırsa bende varım 370 :)
  4. offwhite

10 Kasım Sinevizyon Gösterisi ( 7 Dakikalık)

Teşekkür ederim hocam..Emeğinize sağlık. Bir teşekkür de Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine
  5. offwhite

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

Eline sağlık hocam,bana da ulaştırırsan sevinirim..
  6. offwhite

2017-2018 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi(MEB uyumlu)

hocam eline ,emeğine sağlık... 11.maddede yazılı sayılarını belirtirken 'en az 2' ibaresi var..fakat değişen iky ile 'en az' kısmı çıkarıldı..
  7. offwhite

Milli Uyanış:yurdumuzun İşgaline Tepkiler

Milli Uyanış:yurdumuzun İşgaline Tepkiler emegize sağlık guzel notlar.ziyadesi ile faydalanıyorum..
  8. offwhite

2012_2013 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi (4+4+4 Sistemine Uygun)

2012_2013 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi (4+4+4 Sistemine Uygun) sayin hocam.. 1-Arkadaslar mutlaka vakiftirlar;kastettigim tamamen baska.Mesele gundem maddelerinin okunmasi/okundugunun belirtilmesi degil..ilkogretim kurumlari yonetmeliginin zumre toplantilari ile ilgili madde...
  9. offwhite

2012_2013 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi (4+4+4 Sistemine Uygun)

2012_2013 Sosyal Bilgiler Sene Başı Zümresi (4+4+4 Sistemine Uygun) Metin Hocam teşekkürler,öncelikle emeğine sağlık.. Paylaştığınız sene başı zümresi hakkında bir kaç değişiklik önerim olacak..Yanlış anlamanızı istemem,niyetim kesinlikle hata bulmak değil..Ortak akıl ve tecrübelerimizi...
  10. offwhite

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Pasifik Yayınları Yıllık Planı

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Pasifik Yayınları Yıllık Planı Teşekkürler hocam..
  11. offwhite

5. sınıf öğretim programı-planı 2012-2013

5. sınıf öğretim programı-planı 2012-2013 teşekkürler hocam...
  12. offwhite

Atatürkçülük Ünitesi Etkileşimli Test

Atatürkçülük Ünitesi Etkileşimli Test öğrencimizin emeğine sağlık...
  13. offwhite

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? önemli değil hocam... evet haklısınız köy koşulları gerçekten çok zor,siirtte çalıştım bende 3 sene.birazda serzenişim buna,oralarda çalışırken merkezdekilerin hiç bahanesi olmaması gerektiğini düşünüyordum.Gelip görünce malesef hayal kırıklığına uğradım.eğitim bir...
  14. offwhite

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? Hocam: slaytları nasıl tam izlemediğim ön kabulüne ve yargısına varabilirsiniz?slaytları en az sizin kadar tahlil edebildiğimi sanıyorum,ve içeriğinden de haberdarım.slaytın sonunda öğrenciye kazanım numarasına göre soru sormak öğrenciyi aktif hale getirmez,yada dersi...
  15. offwhite

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? hocam;mesele fark meslesi değil.. mezkur,zikredilen demektir.cevabımı iyi okursan mezkur yöntemleri de kullanıyorum diyorum(akıllı tahta ve projeksiyon).teknolojiyi kullanmadığımı nereden anladın açıkçası merak ettim.. ayrıca dersin tamamında not tutturmaktan da...
  16. offwhite

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? isanmaz hocamın slaytlarına lafım yok,anlamadığım bu yöntemle nasıl öğrencinin aktif olduğudur.Öğrenciyi tembelliğe itiyor diye bazı Avrupa birğiği ülkelerinde akıllı tahta ve projeksiyon yöntemi önerilmemektedir.Kanımcada ana unsur olarak değil pekiştirici seviyede...
  17. offwhite

2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ

2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ benim anladığım herhangi bir çıkarma olamayacağı,müfredatın ünitelerin yeniden belirlenen ders saatleri çerçevesinde haziran ayına kadar yetiştirilmesi istenmektedir...bu ders için 3 saat size çok 2 saatte halderesiniz diyorlar türkçesi...
  18. offwhite

2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ

2010-2011 EYLÜL AYI SEMİNER ÇALIŞMASI DEĞİŞEN DERS SAATLERİ arkadaşlar birde sbs handikapı var....sınavda,çıkardığımız konulardan soru gelirse ne olacak??ortak bir çerçeve oluştulmalı bence meb tarafından...