Arama sonuçlarınız

1. M

2014 İl Dışı Atama Sonuçları-Puanlar

2014 İl Dışı Atama Sonuçları-Puanlar 1 DENİZLİ/SARAYKÖY/Sarayköy İmam Hatip Ortaokulu 369 9466 2 DENİZLİ/ÇİVRİL/Karayahşiler Ortaokulu 148 5006 3 DENİZLİ/TAVAS/Altınova Ortaokulu 189 3506 4 DENİZLİ/ACIPAYAM/Gölcük Yatılı Bölge Ortaokulu...
  2. M

22.10.2013 itibari ile konularda nerelerdesiniz

22.10.2013 itibari ile konularda nerelerdesiniz 5,6,7. sınıflarda aynı yerdeyim ama 8. sınıflarda Mondros ateşkes antlaşmasındayım.
  3. M

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme

250 SORULUK-TC.İNKİLAP TARİHİ-Milli Uyanış-ERDOĞAN GÜL (Fatih Hocamızın Emeği) Allah razı olsun...Emeğinize sağlık...cevapları da verebilirmisiniz arkadaşlar?
  4. M

Eğitim Öğretimde Çevre İmkanlarının Kullanılması-Seminer Çalışması

eğitim öğretimde çevre imkanlarının kullanılması ve yapılan örnek uygulamalar (slayt başka yok arkadaşlar)
  5. M

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz Sorular genel olarak basitti.Yalnız bilgi sorusu sormaları eski siteme geri mi dönülüyor sorusunu kendi kendime sormama neden oldu.Ama 8. sınıf soruları hiç te zor değildi.
  6. M

müfettişler geldi yardım...

müfettişler geldi yardım... arkadaşım ben müfettişleri tatmin etmekten bahsetmiyorum sadece kaç seneden beri öğretmenim böyle bir dosya hazırlandığını bilmiyorum.Ayrıca sizin gösterdiğiniz yerde şöyle diyordu:"Gözlenen davranışlarla ilgili olarak gerektiğinde öğretmen ve öğrencilere soru...
  7. M

müfettişler geldi yardım...

arkadaşlar müfettişler geldi ve her öğrenci için ürün dosyası oluştur dedi elinde örnek olan varsa gönderebilir mi?Şimdiden teşekkürler...
  8. M

Osmanlı Devleti Denizlerde

Osmanlı Devleti Denizlerde ya rapid ler açılmıyor..
  9. M

Vermeyince Mabud, Neylesin Sultan Mahmut!

Vermeyince Mabud, Neylesin Sultan Mahmut! çok güzel..
  10. M

Allah Severse IV. Murad!a arkanı Keseletir

Çok güzelmiş hocam..ALLAH razı olsun....
  11. M

Namaza Dair Istatistiksel Bilgiler...

ALLAH razı olsun kardeş...