Arama sonuçlarınız

1. R

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL HATALI SORUYA RAGMEN 18,2 ORTALAMA 91 PUAN EDER
  2. R

Atatürk ilkelerinin tablolu hali

Atatürk ilkelerinin tablolu hali TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM GÜZEL OLMUŞ
  3. R

Alanlarına göre inkılaplar tablosu

Alanlarına göre inkılaplar tablosu teşekkür ederim güzel bir çalışma olmuş... tekrar için faydalı oldu...
  4. R

2014-2015 meb kazanım testleri ve cevap anahtari

Bulamayanlar için faydalı olur umarım...
  5. R

7. sınıf 3. ünitenin etkinliği 1,2

7. sınıf 3. ünite etkinliğii
  6. R

TEOG Ortalamalarını yazabilir miyiz?

TEOG Ortalamalarını yazabilir miyiz? 88
  7. R

Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz

Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz SAYIN HOCAM BİR SORUM VAR. AMA BU SORU ÇOK BİLİNMEYENLİ DENKLEM KADAR ZOR OLMASA GEREK :) ==> KENDİ DERS SAATİ YETMEYEN ÖĞRETMEN ÇARE ARAMAKTADIR. ÇÖZÜMÜ ŞÖYLE BULUR. KENDİ DERS SAATİ DIŞINDA BAŞKA BİR DERSTEN ALDIĞI DERSİ İŞLEYİP TEKRAR BİR BAŞKA DERS...
  8. R

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ?

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ? 17,30
  9. R

6. SINIF İLK ÜÇ ÜNİTE DENEME TARZINDA 20 SORU

İLK ÜÇ İNETEDEN OLUŞAN SORULARDIR
  10. R

02 Aralık itibariyle konularda nerelerdesiniz?

02 Aralık itibariyle konularda nerelerdesiniz? 6. sınıf Uygurlar bitti 8. sınıf Lozan'dayız
  11. R

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız?

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız? Vatandaşlık dersinde de iİnkılap işliyorum. Sivas kongresindeyim. Kasım ın ilk haftası konuları bitirip.geri kalan sürede tekrar yapacağım
  12. R

İNKLAP TARİHİ TEOG HAZIRLIK DENEME SINAVI 2

İNKLAP TARİHİ TEOG HAZIRLIK DENEME SINAVI 2
  13. R

İNKLAP TARİHİ TEOG HAZIRLIK DENEME SINAVI

İNKLAP TARİHİ TEOG HAZIRLIK DENEME SINAVI
  14. R

Lozan Barış Anlaşması Tablo Halinde

Lozan Barış Anlaşması Tablo Halinde hocam teşekkürler. güzel bir çalışma olmuş. Konularımı bitirdim tekrar derslerine başladım çok faydalı oldu. teşekkürler
  15. R

Nerelerden Sosyal Bilgiler Materyalleri Bulabiliriz?

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLERİNİN MATERYAL/DOKUMAN TEMİN EDEBİLECEĞİ BAZI ADRESLER hocam bir zamanlar osmanlı setinin isteme adresini yazabilir misiniz size zahmet çok güzel kaynağa benziyorlar
  16. R

TOEG Sınav İnk Ta. Ortalamalarımız

TOEG SINAVI İNKILAP ORTALAMALARI 85
  17. R

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç?

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç? 37 öğrenci 17.2 doğru ortalaması var.. 6 öğrencinin 20 doğrusu var
  18. R

5.sınıf sosyallere sınav yapacagım ekte yazılı kağıdı fikrinizi almak istiyorum

5.sınıf sosyallere sınav yapacagım ekte yazılı kağıdı fikrinizi almak istiyorum hocam dizayn güzel. sadece A bölümündeki eşletirme sorularında boşluklar aynı hizada olsa daha güzel olur. klasik sorular öğrenciyi düşündürtmeye yönelik olabilir
  19. R

KURTULUŞ SAVAŞI CEPHELER GÜZEL HAZIRLANDI İÇERİĞİ DOLU

GENELİ KAPSIYOR İNŞALLAH ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE FAYDALI OLUR.
  20. R

8 sınıf çağdaş Türkiye yolunda ünitesi ile ilgili test

8 sınıf çağdaş Türkiye yolunda ünitesi ile ilgili test problem giderilmiştir.