Arama sonuçlarınız

1. 01fatih

Test LGS ALTIN SORULAR DENEME SINAVI-3

mükemmel olmuş ellerinize sağlık
  2. 01fatih

2018/2019 I.Dönem I.Yazılı Sınavı- Sosyal Bilgiler 6

Hocam içerik olarak çok güzel olmuş, fakat wordda kaymalar olmuş sanırım. Dosyanın pdf formatını atarsanız daha güzel olur.
  3. 01fatih

Test 1.ünite 111 soru slayt

Özellikle akıllı tahtada soru çözümü üzerinden ünite tekrarı yapmak, hafta sonu kursta kullanmak amacıyla hazırlamıştım. 4-5 soru bankasının 1.ünitelerinin birleşimi.
  4. 01fatih

Cumhuriyetçilik İlkesi Konu+Etkinlik+Test 2016

Elinize sağlık hocam
  5. 01fatih

5.Sınıf Ünite ünite ders notları 250 sayfa

Erkan Hocamın sunularından faydalanarak yapılmıştır.
  6. 01fatih

8.SINIF / TEOG-1 Hazırlık (240 Sayfalık Teog-1'e Yönelik PPT Sunumu (E.GÜL)

Eleştirenlere şunu sormak lazım; ömründe bir tane soru hazırladın mı, bilgisayar nasıl açılır bilir misin, yoksa sen de e-okula notları girerken başkalarından yardım alanlardan mısın, power pointte dosya hazırlamaktan ya da kazanımın ne olduğundan haberin var mı...? Hocam bir tane dengesizin...
  7. 01fatih

8.SINIF / TEOG-1 Hazırlık (240 Sayfalık Teog-1'e Yönelik PPT Sunumu (E.GÜL)

Eleştirenlere şunu sormak lazım; ömründe bir tane soru hazırladın mı, bilgisayar nasıl açılır bilir misin, yoksa sen de e-okula notları girerken başkalarından yardım alanlardan mısın, power pointte dosya hazırlamaktan ya da kazanımın ne olduğundan haberin var mı...? Hocam bir tane dengesizin...
  8. 01fatih

KURS PLANI 5-6-7

KURS PLANI 5-6-7 Teşekkkürlr hocam
  9. 01fatih

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Sistem Ortak Sınavları

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Sistem Ortak Sınavları Derslere yabancı böyle yöneticiler görmedim ben ya. Kardeşim batıya açılan kent Selanik konusunda Fransız ihtilaline girmeden nasıl anlatacağım, anlatmaya çalıştım ortasında zil çaldı. vallahi billahi stres bastı. mecburen halk eğitim...
  10. 01fatih

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem III. Yazılı-YEPYENİ

2012-2013 Sosyal Bilgiler 5 II.Dönem III. Yazılı-YEPYENİ teşekkürler hocam
  11. 01fatih

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri 2004 Birinci Öğretim mezunuyum, Fatih İYİDOĞAN-ADANA
  12. 01fatih

I. ÜNİTE İLE İLGİLİ 237 SORU VE CEVAPLARI

I. ÜNİTE İLE İLGİLİ 237 SORU VE CEVAPLARI "kadirda" biilgisayarında acrobat reader kurulu olmalı.
  13. 01fatih

II. ÜNİTE İLE İLGİLİ 500 SORU VE CEVAPLARI

II. ÜNİTE İLE İLGİLİ 500 SORU VE CEVAPLARI Herkese teşekkürler öncelikle. "sunnn" öncelikle bilgisayarında WİNRAR programı kurulu olmalı.
  14. 01fatih

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme Arkadaşlar çocuklar hepimizin çocukları, inşallah yararlı olur bunlar.
  15. 01fatih

I. ÜNİTE İLE İLGİLİ 237 SORU VE CEVAPLARI

Çeşitli kaynaklardan yararlanıp derlediğim sorular.
  16. 01fatih

II. ÜNİTE İLE İLGİLİ 500 SORU VE CEVAPLARI özellikle internetten, güvenmezseniz ya da rahatsız olursanız öğrencilerinize vermeyebilirsiniz. sonuçta şahsımız için herhangi bir girişim değil bu, öğrencilerime vermek için hazırlamıştım sizlerle de paylaşayım dedim.
  17. 01fatih

Değişik kaynaklardan toparladığım, cevap anahtarlarını çıkarıp düzenlediğim 41 sayfa 500 soru ve cavapları arkadaşlar.
  18. 01fatih

Milli Uyanış:Yurdumuzun İşgaline Tepkiler Ünitesi Bilgi Testleri

Milli Uyanış:Yurdumuzun İşgaline Tepkiler Ünitesi Bilgi Testleri Teşekkürler hocam