Arama sonuçlarınız

1. reyhan6456

1.Dünya Savaşında Cepheler Tablosu

1. Dünya Savaşında Cepheler Tablosu
  2. reyhan6456

Test Sosyal Bilgiler 3.Ünite Konu: Doğal Afetler

sorular okunmuyor, acaba dosya yüklemeyi yanlış mı yaptım?
  3. reyhan6456

İlkTürk Devletleri Ders Notları (Toplu halde)

Emeğinize sağlık öğretmenim, çok güzel bir çalışma olmuş. Öğrencilerimle birlikte severek kullanacağız. Sayenizde Sosyal Bilgiler deslerimiz daha eğlenceli geçecek. Teşekkürler.
  4. reyhan6456

6. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planı (Anadol Yayıncılık)

Erkan hocam tarihlerde hata mı var acaba?
  5. reyhan6456

TÜBİTAK 4006 İÇİN SOSYAL BİLGİLER PROJE ÖRNEKLERİ

merhaba arkadaşlar yöresel yemeklerle ilgili bir proje çalışması görmüştüm. Şimdi çalışmayı bulamıyorum. Bu konuyla ilgili elinde döküman olan bana ulaşabilir mi?
  6. reyhan6456

Yardım Norm Fazlalığı

Hizmet puanı düşük olan norm fazlası olur diye biliyorum. Çünkü bende öyle oldu.Yıllardır norm fazlasıyım, norm fazlası olmak bana göre bir avantaj. Her tayin dönemi tayin isteme hakkın oluyor.
  7. reyhan6456

7. SINIF SOSYAL BİLGİLER II. SINAV

içeriği niye göremiyorum acaba?
  8. reyhan6456

ATATÜRK İLKELERİ KLİBİ

ATATÜRK İLKELERİ KLİBİ sesi yok neden acaba...
  9. reyhan6456

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi şimdiden teşekkürler emeğinize sağlık. Yalnız gönderdiğiniz dosyayı indiremiyorum, açılmıyor, bir problem mi var acaba.
  10. reyhan6456

Dersiçi ve Proje Ödevleri İçin Otomatik Puan Dağıtan Form

Dersiçi ve Proje Ödevleri İçin Otomatik Puan Dağıtan Form ALLAH RAZI OLSUN, EMEĞİNİZE SAĞLIK.
  11. reyhan6456

norm kadro fazlalığı

norm kadro fazlalığı teşekkür ederim sayın hocam, yazı hakkında bilgim var. Acaba ilinizde bu konuyla ilgili bir çalışma yapılıyor mu ? Bu konuyu merak ettim.
  12. reyhan6456

norm kadro fazlalığı

norm kadro fazlası olan öğretmenlerin kasım ayı içinde resen atanacakları doğrumu, bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı? Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
  13. reyhan6456

Yaptırdığım Materyaller

YAPTIRDIĞIM MATERYALLER:) bi bakarmısınız :) tebrikler hocam güzel çalışmalar olmuş. sizin ve öğrencilerinizin ellerine sağlık. paralel ve meridyenleri hiç iple yaptırmak aklıma gelmemişti. Bana da bir fikir vermiş oldu.
  14. reyhan6456

akıllı tahta sunum

iyi akşamlar arkadaşlar, akıllı tahata ile ilgili bir seminer alıyoruz. Bizden akıllı tahtada ders anlatmamızı ve starboard proğramını kullanarak bir derslik plan yapmamız isteniyor. aranızda bunları yapar var mı? bir günlük plan, dersle ilgili bir animasyon ya da smilasyon,resim dosyası ses ya...
  15. reyhan6456

6. sınıf proje ödevi yönergeli

6. sınıf proje ödevidir. Umarım beğenirsiniz
  16. reyhan6456

7. sınıf yönergeli proje görevi

7. sınıf maket yapma ile ilgili proje ödevidir. Umarım işinize yarar.
  17. reyhan6456

Sosyal Bilgiler Maket Sergisi

Sosyal Bilgiler Maket Sergisi tebrikler hocam güzel olmuş sizin ve öğrencilerinizin ellerinize sağlık. Bize de bu güzel çalışmalar yeni fikirler veriyor. Hocam bu çalışmaları yaptırırken öğrencilerinize yönerge verdiniz mi? Varsa elinizde bunula ilgili bir çalışma paylaşır mısınız? Şimdiden...
  18. reyhan6456

acil yardım

İnsan haklarına dayalı devlet ile insan haklarına saygılı devlet arasında ne fark vardır? Arkadaşlar bu sorunun cevabını nasıl açıklarsınız? Yardım edersiniz sevinirim.
  19. reyhan6456

8 proje

umarım işinize yarar
  20. reyhan6456

Atatürk konulu performans ödevleri sergisi

10 Kasım Atatürk'ü anma haftasına hazırlık olarak 8. sınıf öğrencileriyle birlikte küçük bir sergi hazırlıyoruz. Sergimizde yer alacak konu başlıklarımız şöyle: Atatürk'ün hayatı Bilinmeyen yönleriyle Atatürk Atatürk Ve Uşak 10 Kasım 1938 tarihli gazeteler Başka ülkelerin pullarındaki lider...