Arama sonuçlarınız

1. S

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

Alabilir miyim hocam teşekkürlwr
  2. S

Türkiye'de Nüfus Hareketleri

Konu gelmişken hatırlatalım
  3. S

LGS TEOG ortalamasını nasıl yükseltirirz?

TEOG ortalamasını nasıl yükseltirirz? Elbette hepimiz test çözümüne ağırlık veriyoruz ama evet hocamın dediği gibi basitten zora gitmeli çözebildikçe seviyorlar dersi
  4. S

LGS TEOG ortalamasını nasıl yükseltirirz?

TEOG ortalamasını nasıl yükseltirirz? Hocam bizim bölüm için en önemli etken test çözümü 2 3 hafta konuyu anlatıp anahtar kelimeleri verip akıllı tahtadan test çözümü üzerinden ayrıntıya girdim alt yapısı zayıf ve çok dersle ilgili olmayan bi sınıfımın 2. Teog ink. Ortalaması 80 küsür yorum...
  5. S

Cumhuriyetle Bir Milletiz

Cumhuriyetle Bir Milletiz teşekkürler hocam...
  6. S

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi Hamitli hocam ergenlik döneminin nasıl bir dönem olduğunu sınıfçı olduğunuz için bilemiyorsunuz tabi.Bütün branşçılar mı başarısız ki ortaokulda çocukların başarısı düşüyor.Buna evet demek gelişim psikolojisini bilmemek demektir.Siz geçiş yapmışsınız zaten bir iki yıla...
  7. S

Yeni sınav sistemi "Başarı Değerlendirme Sınavı" ve dershanelerin durumu

Yeni sınav sistemi "Başarı Değerlendirme Sınavı" ve dershanelerin durumu Valla ben şöyle düşünüyorum; yılın sonunda 1-2 saatlik sınav yapmak yerine yıl içinde yapılan tüm branşların sınavları standart olmalı ve meb tarafından verilmeli bak bakalım öğrenciler ne hale geliyor o zamn hepsi...
  8. S

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi 0.1 puanla kadroya giremedim.Bana göstermedikleri açıkları sınıfçılar için saklamışlar.okulun birinde ücretli çalışıyorum, sınıfçı bir hoca üstelik norm fazlası da değil benim yerime geldi.Kendimi çok haksızlığa uğramış hissediyorum ve hakkımı helal etmiyorum.Benim şimdi...
  9. S

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Derslerim Nasıl Geçiyor? Ben şunu düşünüyorum dersi tamamiyle öğrenci merkezli işlerseniz ve öğrencileriniz evde ders çalışan ödevlerini aksatmayan tipler değilse çoğu sbsde çuvallar bu da sizin başarısızlığınız olarak görülür.
  10. S

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? Hocalarım hepinize ayrı ayrı hak veriyorum, ben de aynı sorunları yaşıyorum.Köy okullarında elbette işler çok daha zor ama inanın biz de buralarda en az sizin kadar sıkıntı çekiyoruz.Ben 4 yıldır ücretli olarak çalışıyorum ücretliyim diye asla kaytarmıyorum.Beylikdüzü...
  11. S

Türkiye'de Nüfus Hareketleri

ünide hazırlamıştım buraya kısmetmiş:)
  12. S

Çanakkale Destanı Ve Ermeni Sorunu

faydalamanız dileğiyle...çanakkale foto.ları ve ermeni eklentisinin bir kısmı bana ait değildir..
  13. S

Ülkemizde Nüfus

paylaşım için teşekkürler...ayrıca sonlara doğru aktif nüfus işleirken 15-16 yazılmış orası15-64 yaş arası olacak..