Arama sonuçlarınız

1. güleç

AHLAK VE YURTTAŞLIK EĞİTİMİ DERS NOTLARI -2

2. SINAV İÇİN HAZIRLADIĞIM DERS NOTLARI...
  2. güleç

ahlak ve yurttaşlık eğitimi dersi notlarım

bu konuda henüz herhangi bir doküman olmadığı için kazanımlara göre internet ortamından derlediğim bilgilerden ders notu hazırladım. faydalı olması dileğiyle.
  3. güleç

ORTAK TÜRK TARİHİ DERS NOTU 2

1. ders notu ile benzerlikleri var bu daha kısa versiyonu.. Kasım ayına kadar olan kazanımlar için kullanabiliriz.
  4. güleç

ORTAK TÜRK TARİHİ DERS NOTU 1

Genel Ağ üzerinden alınan bilgilerden oluşmaktadır. Kaynak olmayan dersimiz için kullanabiliriz.
  5. güleç

Seçmeli Şehrimiz Ankara 2.d.1.sınavı

Seçmeli Şehrimiz dersi 2.dönem 1. yazılı için hazırlamış olduğum sorulardır. Kendi ilinize uyarlayabilirsiniz. Kolay gelsin.
  6. güleç

ŞEHRİMİZ ANKARA 2. DÖNEM 1. SINAVI

2. dönem 1. yazılı için hazırlamış olduğum sorulardır.
  7. güleç

Şehrimiz Ankara 1. dönem 2. yazılısı

1. dönem 2. yazılı için hazırladığım sorulardır. Kolay gelsin.
  8. güleç

ŞEHRİMİZ ANKARA 1. DÖNEM 2.YAZILISI

1. dönem 2. yazılı için hazırladığım sorulardır. Kendi şehrinize de uyarlayabilirsiniz. Kolay gelsin.
  9. güleç

Şehrimiz ANKARA dersi 1. dönem 1. sınavı

1. dönem 1. yazılı için hazırladığım sorular. Bir kaç soru başka bir arkadaşın sınavından. Herkese kolay gelsin...
  10. güleç

Seçmeli Şehrimiz Ankara

Bizim bu dönem okulumuzda 5 ve 6. sınıflarda seçilen bir ders Şehrimiz Ankara 1. ünite kazanımlarını kapsayan ve derslerde kullanabileceğimiz bu ders notunu sizlerle de paylaşmak istedim. İnternet kaynaklarından yararlandım bazı bölümlere de kendi düşüncelerimden eklemeler yaptım. Bu dersi...
  11. güleç

Hukuk ve Adalet Dersi 2. dönem 1. yazılı

Geçen yıl uyguladığım sınavım tarihi güncelleyerek uygulayabilirsiniz. ;):) (Not: Yazılıda kullandığım soruları ben yazmadım. Yazan arkadaşlara teşekkür ederim.)
  12. güleç

Hukuk ve Adalet Dersi 1. dönem 2. sınavı

Geçen yıl uygulamış olduğum sınavım tarihi bu yıla güncelledim. İlk bölümde ders kitabında da yer alan bulmaca yer alıyor sonraki bölümde testler var.:) (Test sorularını emek verip hazırlayan arkadaşlara teşekkür ederim...);)
  13. güleç

Hukuk ve Adalet dersi 1. dönem 1. yazılı

Geçen yıl seçmeli hukuk ve adalet dersinde uyguladığım yazılıdır. Soruları hazırlayan arkadaşların emeğine sağlık. Tüm arkadaşlara kolay gelsin :)
  14. güleç

Hukuk ve Adalet dersi etkinlik 3

Son ünitede yer alan adalet duygusu ile ilgili örnek olaylar ve hikaye tamamlama şeklindeki kitaptaki etkinliğin Worde aktardığım halidir. ;)
  15. güleç

Hukuk ve Adalet dersi etkinlik 2

3. ünite: Adaletin sağlanmasında hukukun yeri ünitesi içinde yer alan 2 etkinlik yer almaktadır.
  16. güleç

hukuk ve adalet dersi için etkinlik

Hukuk ve adalet dersi kitabından 2. ünitede yer alan bir etkinlik :)
  17. güleç

seçmeli dersler

4+4+4 e geçildikten sonra bu yıl itibariyle ortaokula dahil olan beşinci sınıflardan başlamak üzere ders saati arttırılmış ve öğrenci tarafından seçilen 6 saatlik seçmeli dersler uygulamaya konulmuştu. Buraya kadar olan kısmını hepiniz biliyorsunuzdur. Benim sorum ya da sorunum şununla ilgili bu...
  18. güleç

5. sınıf 2. dönem son yazılı

Bir çok yazılı örneğini inceleyerek derlenmiş bir çalışma. Soruları yazan arkadaşların eline sağlık ben de bu şekilde bir düzenleme yaptım. Umarım işinize yarar...
  19. güleç

çanakkale müzikli sunu glç

bu da benim çalışmam amatör ama umarım işinize yarar...
  20. güleç

kızılay haftası için döküman...

kızılay haftası için döküman...