Arama sonuçlarınız

1. O

bu sorunun cevabını bilen var mı

bu sorunun cevabını bilen var mı cevap recep tayyip erdoğan
  2. O

bu sorunun cevabını bilen var mı

bu sorunun cevabını bilen var mı cevap:tayyip erdoğan'ın C.B.seçilmesidir !!
  3. O

Ah şu 5. Sınıflar :(

Ah şu 5. Sınıflar :( Ben kaçtım Liseye Coğrafya Branıma geçtim iyi de yapmışım
  4. O

SINAV ANALİZ PROGRAMI

SINAV ANALİZ PROGRAMI geçen seneki benden neler istemişti şaşarsınız.İnanırmısınız arşivimde vardı,teneffüste yetiştirdim.(şimdi bile aklıma gelmedi o dosya)Ama finalde toplantıda deklarasyon gibi bir rapor sundum savunamadılar bile kendilerini.neyse ki bu sene artık liseye geçtim.
  5. O

Okul Öğrenci Meclisi İle Okul Öğrenci Kurulu Arasındaki Fark Nedir?

Okul Öğrenci Meclisi İle Okul Öğrenci Kurulu Arasındaki Fark Nedir? Yani şurda bir yönetmelik açıp okumaktan acizmiyiz ki.ne olur bir kere baksak şunlara.yok biri okusun biz de kolayına kaçalım.
  6. O

Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Anketi 252 puanla Anadolu lisesi Coğrafya öğretmenliğine geçtim.çok memnunum.
  7. O

Satılık Projeksiyon

Satılık Projeksiyon Nedense aklıma o söz geldi "ZEKİ MÜREN DE BİZİ GÖRECEK Mİ?"..ne alakaysa
  8. O

ALAN DEĞİŞİKLİĞİ LİSEYE GEÇİŞ

ALAN DEĞİŞİKLİĞİ LİSEYE GEÇİŞ Arkadaşlar,dönem başında , evimin hemen yanında ,(yıllarca isteyerek) geldiğim yenilenen ve müstakil ortaokul olan okulumda ne yazık ki aradığımı bulamadım ve alan değiştirerek Coğrafya Öğretmenliği'ne geçtim.Bundan sonra artık "coğrafyabiz" 'deyim.Bugüne kadar...
  9. O

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı okul yarı oldu siz hala "biz ...yayınları okutuyoruz" yazıyorsunuz.kardeşim bu ne ya biriniz de çıkıp kitabı yüklesin.(ah ! ben yapabilsem))
  10. O

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı kitabı tarayın arkadaşlar...bize o lazım
  11. O

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı noolur biri kitabı yüklesin..lütfen
  12. O

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı yahu arkadaşlar şunu yükleyin ne olur.hep umutla açıyorum sonrası hüsran
  13. O

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı bize 5.sınıf okyanus yay.e- kitap lazım,yok mu yükleyen bir yiğit adam
  14. O

2011-2012 Ders Kesim Raporu İndir

2011-2012 Ders Kesim Raporu İndir Kardeşim illa ki bir şey indiriken senin sitene mi gidelim o zaman burayı neden kullanıyorsn ki ?
  15. O

2012 ildışı atama bekleyenler

2012 ildışı atama bekleyenler bu sene il dışı unutuldu bence.
  16. O

SSCB Dağıldıktan Sonra

SSCB Dağıldıktan Sonra Ben de Şu anda Çin Halk Cumhuriyeti'nin yönetim şeklini merak ediyorum.Malum orası "Komünist" idi.Şu an yönetim şekli nedir?
  17. O

TEFTİŞTE İSTENENLER

TEFTİŞTE İSTENENLER 20 yılın birikimini ilk kez yüzlerine haykırdım,yanlışlarını söyledim,saçmaladıklarını da ve herşeyi oysa çok beğenmişti kadın ( denetmen hanım)beni ve belgelerimi ama ne yapayım ki söylemeydim bakalım ne puan gelecek.(Not:yetkilerini tekrar almışlar .havaları bundan)
  18. O

E-SOSYAL Etkinlik Örnekleri

E-SOSYAL Etkinlik Örnekleri sayın kapgan kağan hocam sizi siteminizde haklı görüyorum.Emeklerinize sağlık.çok yararlanıyoruz.sağolun varolun
  19. O

Ögretmenliginizde Kaç Ögrenciye Kızdınız?

Ögretmenliginizde Kaç Ögrenciye Kızdınız? Alo 147 yi bilin mi (!)
  20. O

Atatürk'ün kimliği ile ilgili bir soru. Lütfen bilen varsa cevap versin:)

Atatürk'ün kimliği ile ilgili bir soru. Lütfen bilen varsa cevap versin:) Çünkü Kemal ismini ona matematik öğretmeni vermişti.Aslında hocası ona espri yapmıştı,ancak o kendini halka duyururken Kemal adını da kullandı.Bu ismi kimliğinde bu nedenle yazmıyor.Ben 12 yaşındayım.Saygılar...