Arama sonuçlarınız

1. N

2016 SOSYALİMO TEOG BENZER VE AYNI SORULARIMIZ

Emeğinize sağlık gerçekten büyük başarı. Aldım, kullandım faydasını da gördüm. Ortalıkta o kadar gelişi güzel kaynak var ki keşke herkes doğru kaynağa ulaşabilse.
  2. N

Büyük Risk Haklarımı Öğreniyorum

Akıllı Tahtada hata veriyor. Ama çok güzel bir yarışma. Sorun çözülebilir mi.?
  3. N

Yardımcı kitap önerileriniz

Hocalarımın çıkardığı atölyem serisi çok güzel. Emeklerine sağlık.
  4. N

Akıllı İnkılap Tarihi Atölyem Kitaplarımız Çıktı

Atölyem çok güzel olmuş üçü bir arada gibi .konu anlatımı,etkinlik,test.Emeğinize sağlık
  5. N

15 temmuz demokrasi şehitlerini anma töreni

Arif Nihat Asya Dua şiiri okutulabilir Alandaki öğrencilerin yarısına bayrak dağıtılarak görsel şölen oluşturulabilir Okuldaki panolar Demokrasi ve Milli İrade dökümanlarıyla doldurulabilir Ömer Halisdemir Anlatılabilir 15 Temmuz demokrasi Marşı tören alanında çalınabilir Esat kabaklı Bil OĞlum...
  6. N

Arkadaşlar 24 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız?

Arkadaşlar 24 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız? 5.sınıf :Atatürk'ü Anlamak 6.sınıf:Değişik yerler değişik iklimler
  7. N

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız?

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız? 6.sınıf coğrafi konum 5.sınıf Zengin kültürümüz
  8. N

ekders nasıl hesaplanır

ekders nasıl hesaplanır suan 5-6 ve 7.sınıflarda rehber öğretmenlik var ama rehberlik dersi kalktı.onun ücretini alaıyormuyuz
  9. N

zorunlu girilmesi gereken ders saati

bir öğretmen en fazla kaç saat derse girebilir.en fazla kaç saa ek ders alabilir.öğretmen maaş karşılıgından fazla ders okutmuyorum diyebilir mi.bu konularda bilgisi olan
  10. N

Şu Anki Okulunuzda Kaçıncı Yılınız

Şu Anki Okulunuzda Kaçıncı Yılınız 7.yılım
  11. N

Akıllı Sosyal Bilgiler Ödevi

Akıllı Sosyal Bilgiler Ödevi hocam bence milli eğitim sizi keşfedip çalışma kitaplarını size hazırlatmalı
  12. N

ROTASYON Konusu

ROTASYON Konusu aynı okulda çalışanlar için 10 yıl
  13. N

yeni meb kurs yönergesi uygulanabilir mi

yeni meb kurs yönergesi uygulanabilir mi dersane ve özel derse erişimin kolay olmadığı yerlerde işleyebilir fakat büyük şehirlerde zorunlu olmadıkça görev alan öğretmen zor bulunur.kurs da görev almaktansa haftaiçi egzersiz yapmak daha mantıklı gibi.
  14. N

yeni meb kurs yönergesi uygulanabilir mi

yenı kurs yönergesine göre öğrenciden ücret alınmayacak ve ek ders karslığı olacak.bu sartlarda kursa katılan öğretmen olurmu.haftasonu 8 saat derse girersen alacağın ücrt 320 tl
  15. N

İnkılap tarihi 2.sınavları hangi bölüme gireceğiz

İnkılap tarihinde 1.sınav merkezi oldu. Peki biz şimdi yaptığımız sınav notunu 1.sınav yerine mi yoksa 2.sınav yerine mi gireceğiz. Sınav tarhi yazdığımız zaman 1.sınav olarak atıyor
  16. N

bu sorunun cevabını bilen var mı

bu sorunun cevabını bilen var mı B olabilir mi
  17. N

bu sorunun cevabını bilen var mı

) Demokrasinin gelişmesi ve yaygınlaşması insan haklarının da gelişmesini sağlamıştır. Demokratik toplumların aşağıdaki özelliklerinden hangisi, insan haklarının tanınıp korunduğunun en önemli kanıtıdır? A)Eğitim öğretime önem verilmesi B)Devlet...
  18. N

bu sorunun cevabı nedir

6) Ayrımcılık, bir kişinin siyasal, toplumsal, ekonomik veya kültürel haklarından hiç yararlanamaması ya da diğer vatandaşlarla eşit düzeyde yararlanamamasıdır. Aşağıdakilerden hangisi ayrımcılıkla mücadelede başvurulacak bir yol...
  19. N

Antepe 1921 de verilen gazilik ünvanı diğer illere yani urfa ve maraşa neden 197

Antepe 1921 de verilen gazilik ünvanı diğer illere yani urfa ve maraşa neden 1973 v3 1984 de verildi
  20. N

antep,maraş,urfa

Antepe 1921 de verilen gazilik ünvanı diğer illere yani urfa ve maraşa neden 1973 v3 1984 de verildi