Arama sonuçlarınız

1. S

SOSYALIMO 4 DENEME SORU 10

SOSYALIMO 4 DENEME SORU 10 hocam benim görüşüm kültür şıkkı verilmemeli bu soruda .çünkü kültür kapsamlı ve geniş zamanında oluşan bir kavram edebiyatı dahil edip sanatı dahil etmemekte olmaz diye düşünüyorum. meb kazanımlarda kültüre vurgu yapmamış. ((7. Örnek eser incelemeleri yaparak...
  2. S

SOSYALIMO 4 DENEME SORU 10

Arkadaşlar soruya bakarmısınız görüşleriniz nelerdir .
  3. S

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ?

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ? 1.teog ortalama : 13,66 2 teog ortalama : 14,28 64 öğrenci ilçe merkezi.
  4. S

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) arkadaşlar şu 20 soruluk testin cevaplarını özelden yollayabilir misiniz. saçma sapan bişey 2 şık görünüyor sürekli başa dönüyorum.
  5. S

BECAYİŞ

BECAYİŞ EDİRNE/İPSALA ZORUNLU GÖREV BÖLGESİNDE GÖREV YAPIYORUM KARAMAN CİVARINDAKİ ARKADAŞLAR ULAŞABİLİR. 5335147845
  6. S

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Ders Kitabı EDİRNE - MEB
  7. S

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz ben yapılandırmacı sisteme inanan ama MEB'e inanmıyan bi öğretmen olarak bilgi sorularını görünce hayal kırıklığına uğramadım. kılavuz kitapları dikkate almamız lazım arkadaşlar çünkü anlatmamızı istedikleri şeyleri...
  8. S

17 Mart Konularda Neredeyiz?

17 Mart Konularda Neredeyiz? 6.sınıflarda aldıklarımız sattıklarımız. 7.mesleğimi nasıl seçmeliyim. 8.inkılapçılık.(vatandaşlıkta inkılap yapıyorum)
  9. S

Selçuk Mezunları

ben hakan çelebi gececiydim b sınıfından...asumanı tanıyorum diğer arkadası tanıyamadım ya...sitede okuldan bırılerını gormek cok guzel ben edirne ipsala da bu yıl basladım göreve
  10. S

Tecrübeli Sosyal Bilgiler Öğretmenleri.........

hocam bu öğretmenlere bedava olayı vardı bı bılgı varmı o konuda ozele mesaj yazarsanız sevınırım
  11. S

Yardım Eder Misiniz?

hocam bu tür bi soru uygun değil pek bence cünkü arastırma basamakları kendı baslıkları altında da bölümlere ayrılmakta. genel itibari ile ana baslıklar 1.konu tespit (televizyon) 2.sınırlandırma (televizyonun iç yapısı) 3.tarama ( televizyon ile ilgili bilgiler) 4.ilgili konuların tespiti (...