Arama sonuçlarınız

1. B

10 dakikalık anlamsız inatlaşma

İlginç bir durum var bi bakın arkadaşlar bizim müdüre anlattım hocam sizin olayı müdürüyle problemi mi varmış dedi. yok bütün öğretmenlere kaşlarını çatarak derse girin diyormuş dedim valla şok oldu. bizim okuldada kitap okuma saati var ilk 20 dakika rahatça okuyoruz sabah 8.00 dan 8.20 ye...
  2. B

10 dakikalık anlamsız inatlaşma

İlginç bir durum var bi bakın arkadaşlar 10 dakika önce okulda olursun tören vesaire için . ilk ders zili çalınca dersine girersin hocam .
  3. B

2013 İl içi Özür Grubu Yer Değiştirmeye İlişkin Duyuru

2013 İl içi Özür Grubu Yer Değiştirmeye İlişkin Duyuru teşekkür ederim.
  4. B

2013 İl içi Özür Grubu Yer Değiştirmeye İlişkin Duyuru

2013 İl içi Özür Grubu Yer Değiştirmeye İlişkin Duyuru eşimizin çalıştığı ilçeye mi yoksa ev adresimizin olduğu ilçeyemi tayin isteyebiliyoruz.ben ankara altındağ ilçesinde çalışıyorum eşimin görevli olduğu ilçe mamak fakat çankaya ilçesinde oturuyoruz.bilgisi olan varmı.
  5. B

8.sınıf Tc İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Ünite-1 Ders Notu

8.sınıf Tc İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Ünite-1 Ders Notu teşekkürler
  6. B

Bütün derslerde ve sınıflarda bitişik eğik yazı kullanılacak

Bütün derslerde ve sınıflarda bitişik eğik yazı kullanılacak hayatın içinde olması isteniyorsa o zaman gazetelerde el yazısıyla çıksın ders kitaplarıda el yazısıyla yazılsın bizde alışalım el yazısına.
  7. B

eş durumu ankara isteyen sosyalciler

Arkadaşlar 110 puanım var. Ankara altındağ ve mamaktaki okulları yazdım.Başka arkadaşlarda varsa puanlarımızı paylaşalım. İnşallah herkes için hayırlısı olur. Yanıtlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  8. B

1. Ünite İnkılap Tarihi Test 400 Soru

1. Ünite İnkılap Tarihi Test 400 Soru teşekkürler
  9. B

süreç değerlendirme formu

arkadaşlar sosyal bilgiler süreç değerlendirme formu arıyorum 6,7,8. sınıflar. her öğrenci için ayrı bir form oluyormuş . şimdiden teşekkürler.
  10. B

2009-2010 Halk Kültürü 6 Ve 7 Yıllık Planlar Kendi Çalışmam

8. sınıf halk kültürü planı lazım arkadaşlar.
  11. B

Materyal ve Etkinlik Hazırlama

meteryal hazırlama ve etkinlik seminer konusunu arıyorum. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  12. B

Seminer Dönemi Çay Yasağı

ben kars merkezdeyim biz saat 08.30 da başlıyoruz saat 12.00 gibi çıkıyoruz kantin kapalı çayı termos da getirip içiyoruz dışarı poğaça almaya bile çıkıyoruz müdürlede arkadaş gibiyiz allaha şükür.