Arama sonuçlarınız

1. T

Test 7. SINIF SOSYAL BİLGİLER AÇIK UÇLU SORULAR-CEVAP ANAHTARLI -YENİ (99 SORU)

ELİNİZE SAĞLIK HOCAM 1. ÜNİTE İLE İLGİLİ AÇIK UÇLU SORULARINIZ VARMI?
  2. T

2023-2024 Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Yıllık Planı (ATA)

Meb çerçeve planları ile bazı tarih ve kazanımlarda uyumsuzluk fark ettim acaba sıkıntı olurmu?
  3. T

Eskişehir ÖDM 5. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Ortak Sınav Soruları ve Cevapları

Erkan hocam 6. Sınıfların yazılısı eklenmiş.Bir yanlışlık oldu zannederim.
  4. T

E Kare Yayıncılık 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planı

Elinize sağlık sayın hocam. Plan şablonu malesef kaymış çok uğraştım ama düzeltemedim. Bilginiz olsun
  5. T

7.3.3 GÖÇÜN NEDN VE SONUÇLARI KAZANIM TESTİ

Teşekkürler hocam çok güzel olmuş.... 2 sayfaya sığdırabilseydik çok kullanışlı olacaktı. Malum kağıt fiyatları :)
  6. T

5. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Hazırlık - Cevap Anahtarlı

Sayın hocam 18. soru cevap anahtarında B verilmiş ama cevap A olmalı...Teşekkürler
  7. T

29 Ekim Günün Anlam ve Önemi Konuşması

Bu metni bir Sosyal Bilgiler öğretmeninin yazdığına inanmak istemiyorum....
  8. T

Yazılı 8.SINIF İNKILAP TARİHİ 1.DÖNEM 2. YAZILI 25 SORU TEST

Elinize sağlık ufak bir görüşüm olacak ama 1. soru bence biraz zor ve değerlendirme açısından çok yararlı olacağını zannetmediğim sorulardan....
  9. T

Yazılı Yeni Müfredat - 7. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Sınav - Cevap Anahtarlı

Elinize emeğinize sağlık hocam. Yanlız 13. sorunun cevabı açıklamanın içinde verilmiş..bilerek mi verdiniz acaba?
  10. T

Destanlaşan Direniş

Destanlaşan Direniş teşekkürler
  11. T

Cepheden Cepheye Mustafa Kemal

Cepheden Cepheye Mustafa Kemal Hocam elinize sağlık ama Balkan savaşları çok detaylı olmuş kazanımlarda fazla yeri yok fazladan zahmet olmuş sizin için
  12. T

İKLİM KUŞAKLARI VE ÜLKEMİZİN İKLİMİ

İKLİM KUŞAKLARI VE ÜLKEMİZİN İKLİMİ
  13. T

İNKILAPLAR RESİMLİ KARŞILAŞTIRMA ETKİNLİĞİ.

İNKILAPLAR RESİMLİ KARŞILAŞTIRMA ETKİNLİĞİ.
  14. T

5. sınıf BEP

5. sınıf BEP Kastamonu RAM'a selam umarım onlarda bu belgelerden yararlanırlar......! :)
  15. T

Haklarımı Öğreniyorum Kavram Doldurma Etkinliği

Haklarımı Öğreniyorum Kavram Doldurma Etkinliği kaliteli ama kazanımları aşan kavramlar bulunmakta....
  16. T

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Test

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Test Sorular güzel olmakla birlikte oldukça geniş kapsamlı...kazanımlarımızı geniş yorumlamışsınız.....
  17. T

Karadeniz Teknik Coğrafya Mezunları

Karadeniz Teknik Coğrafya Mezunları 97 Fatih Eğitim mezunu Erol...Kastamonu'dan selamlar
  18. T

5.sınıf hazır bulunuşluk sınavı

5.sınıf hazır bulunuşluk sınavı çok güzel elinize sağlık
  19. T

Merkezi Yönetim Doğru Yanlış Etkinliği

Merkezi Yönetim Doğru Yanlış Etkinliği Teşekkürler hocam güzel olmuş.Ancak kazanımlarda olmasına rağmen ben güçler birliği ve güçler ayrılığı konularını 5. sınıflara vermiyorum .Çünkü çok soyut kavramlar ve seviye olarak çok zor kavrıyorlar.
  20. T

2012-2013 5. SINIF 1. DÖNEM 2. YAZILIM

2012-2013 5. SINIF 1. DÖNEM 2. YAZILIM kazanımlarda olmasına rağmen inkılap ilke ilişkilendirmesi ağır....teşekkürler