Arama sonuçlarınız

1. Ş

Milli Uyanış: Yurdumuzun İşgaline Tepkiler Ünite Özeti

Teşekkürler hocam paylaşımınız için;sade,anlaşılır ve kararında bir içerik olmuş.Görseller ,yazı tipleri ve boyutu son derece iyi...tekrar teşekkürler...
  2. Ş

Haftalık Ders Çizelgelerinin Uygulanması Seminer Çalışması

Haftalık Ders Çizelgelerinin Uygulanması Seminer Çalışması Paylaşımınız ve emeğiniz için teşekkürler...
  3. Ş

Sivil Savunma Günü Anlam ve Önemi

Değerli meslektaşlarım,kendi derlediğim bir yazı ve ayrıca ilk kez bir döküman paylaşıyorum bir hata ve eksiklik varsa lütfen bildirin..Çalışmalarınızda faydalı olması dileğiyle...Kolay gelsin..
  4. Ş

Sınavlar-proje Ve Performans Ödevleri-alternatif Ölçme Değerlendirme T.sunusu

Sınavlar-proje Ve Performans Ödevleri-alternatif Ölçme Değerlendirme T.sunusu Teşekkürler sayın hocam;gayet güzel ve faydalı bir çalışma olmuş..ellerinize sağlık..
  5. Ş

sbs de çıkmış sorular testi

sbs de çıkmış sorular testi teşekkürler sayın hocam;ellerinize sağlık..
  6. Ş

Kuvayi Milliye,kongreler,mebusan Meclisinin Açılması,misakı Milli Ve İstanbulun

Kuvayi Milliye,kongreler,mebusan Meclisinin Açılması,misakı Milli Ve İstanbulun Kalite budur!güzel sunum;teşekkürler sayın hocam..
  7. Ş

İklimler Bilgi Kartı Dolduruyorum

İklimler Bilgi Kartı Dolduruyorum teşekkürler...
  8. Ş

Değişik Yerler Değişik Yaşamlar

Değişik Yerler Değişik Yaşamlar Tek kelime ile mükemmel..paylaşımınız için teşekkürler..
  9. Ş

Ekonomik ve Sosyal Hayat

Ekonomik ve Sosyal Hayat Hocam, paylaşımınız için çok teşekkür ederim.Bu notlar öğrencilerimin yükünü oldukça azaltıyor..
  10. Ş

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 1. Ünite Test

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum 1. Ünite Test Teşekkürler hocam;I.ünite için gerçekten özenle hazırlanmış sorular..emeğinize sağlık..
  11. Ş

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Test 1

Sosyal Bilgiler Öğreniyorum Test 1 Hocam teşekkür ederim,güzel sorular..
  12. Ş

Sosyalbilgiler Öğreniyorum

Sosyalbilgiler Öğreniyorum Teşekkürler...
  13. Ş

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar Teşekkür ederim..
  14. Ş

Zaman İçinde Bilim- Paket Halinde

Zaman İçinde Bilim- Paket Halinde Paylaşımınız için teşekkürler...
  15. Ş

Zaman İçinde Bilim Bulmaca Etkinliği

Zaman İçinde Bilim Bulmaca Etkinliği Çok güzel etkinlikler teşekkürler hocam..
  16. Ş

Zaman İçinde Bilim -buluşların Serüveni Çalışma Testi

Zaman İçinde Bilim -buluşların Serüveni Çalışma Testi Güzel sorular öğrencilerim için oldukça faydalı olacak; paylaşımınız için teşekkürler..
  17. Ş

Türk Tarihinde Yolculuk Test

Türk Tarihinde Yolculuk Test Güzel sorular,teşekkürler...
  18. Ş

7.sınıf Kaliteli Testler-cevaplarıyla Birlikte...

7.sınıf Kaliteli Testler-cevaplarıyla Birlikte... soruların kalitesi tartışılır;ben pek beğenmedim,yeni sisteme uzak..yine de teşekkürler..