Arama sonuçlarınız

1. S

İlköğretim 8. Sınıf Halk Kültürü Dersi Öğretim Programı Ve Kılavuzu

İlköğretim 8. Sınıf Halk Kültürü Dersi Öğretim Programı Ve Kılavuzu Çok sağolun
  2. S

ek dersi olan var mı?

ek dersi olan var mı? 18 saat+ 2 saat rehberlik
  3. S

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

Kaç Yıllık Öğretmensiniz 8 Yıllık öğretmenim
  4. S

Bolu Atatürk İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği

Bolu Atatürk İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği Orhan Hocam size teşekkür ediyorum, Türkçemize gösterdiğiniz yakın alakadan dolayı. İnanın yakın zamana kadar ben de dediğiniz gibi yazıyordum. Ancak geçen seneki müdürümüz(Türkçe öğretmeni asıl branşı) ve öğretmen arkadaşlarımızdan bazıları benim...
  5. S

Bolu Atatürk İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği Kapı tasarımı bana ait değil, reklamcı bir arkadaşım tasarladı. Benim verdiğimi beğenmedi. Bu şekliyle daha çok hoşuma gitti tabi. Evet Bolu gerçekten de muhteşem. Doğayla iç içe bir şehir. Yorumlarınız için teşekkür ederim...
  6. S

Bolu Atatürk İÖO Sosyal Bilgiler Dersliği Aslında arkadaşlar, okulumuzun diğer sınıfları böyle tahta değil. Yalnızca benim sınıfım böyle, denk geldi. Ama ben tahta olmasından yanaydım. Sanki konularla birlikte sınıfımda geçmişe doğru yol alıyorum, bu beni çok mutlu ediyor.
  7. S

Sitemizden ve çevremden edindiğim fikirlerle oluşturduğum Sosyal Bilgiler Dersliğim.
  8. S

Adanada Görev Yapan Sosyal Bilgiler Öğretmenleri

Adanada Görev Yapan Sosyal Bilgiler Öğretmenleri Ben de Adanalıyım. Ama 7 yıldır Bolu'da görev yapıyorum. ssenay manaslı güzel nasılsın? kendileri benim ablam oluyor. Şenay ablacığım evrak konusunda da ablalığını gösterdin bana. öpüyorum seni. yaramaz kardeşin...
  9. S

GAZİ MEZUNLARI

GAZİ MEZUNLARI Serhat, Ayşenur ve Beytullah sizlere de selamlar. Nasılsınız, umarım iyisinizdir? Sizleri burada görmek beni çok mutlu etti. Görüşmeyi çok isterim. Hoşçakalın...
  10. S

GAZİ MEZUNLARI

GAZİ MEZUNLARI hayyam1048 murat çakmak kusuruma bakma. ben bir türlü hatırlayamadım seni. sınıfımızda kalabalıktı. yeniden kusuruma bakma görüşürsek mutlu olurum. hoşçaka...
  11. S

GAZİ MEZUNLARI

GAZİ MEZUNLARI Hakan, Cengiz merhaba arkadaşlar nasılsınız? Nerdesiniz, neler yapıyorsunuz? Ben Boluda öğretmenlik yapıyorum Görüşürsek çok sevinirim
  12. S

Yavuz - Okay Tiryakioğlu

Yavuz - Okay Tiryakioğlu Çok güzel bir roman. Biz tarih aşıkları için gerçekten de vazgeçilmez olan, kitaplığımızda bulundurmamız gereken bir kitap.BEĞENECEĞİNİZE EMİNİM...
  13. S

ek ders bulabiliyor musunuz ?

ek ders bulabiliyor musunuz ? Hümanist yazdıkların ilginç geldi bana. Bahsettiğin iki sorun da bizi ilgilendiriyor. Şimdi burdaki mesele gayet açık ve net. Çoğu arkadaşımız ilçede veya il merkezinde ders saatini doldurmak için çoğu kez başka okullara gitmek mecburiyetinde kalıyor. Maalesef...
  14. S

Soğuk Savaş Yılları

Soğuk Savaş Yılları Elleriniz dert görmesin hocam!
  15. S

II. Mahmut Islahatları Şarkılı Öğretimi

II. Mahmut Islahatları Şarkılı Öğretimi Muhteşemsiniz size çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerim dersimizi gerçekten çok zevkli işlediğimizi söylüyorlar. Bunda siz meslektaşlarımın katkıları çok fazla...
  16. S

İnkılaplar ve Atatürk Sözleri

İnkılaplar ve Atatürk Sözleri Gerçekten çok güzel olmuş. Elleriniz dert görmesin. Öğrencilerimizin yorum konusunda iyi değiller. Bu etkinlik bunun için ideal.
  17. S

Eskimo Belgeseli

arkadaş keşke önce uyarsaydın şöyle bir filme diye. Şimdi ne diyeyim ki sana! Sağol yani...
  18. S

Anadolu Anayurt

hocam elinize sağlık ama benim yaptığım sununun aynısı. Çok küçük farkla acaba kalplerimiz mi bir yoksa bilemiyorum. Neyse o kadar da önemli değil zaten. Önemli olan paylaşım. Yeniden elinize sağlık...
  19. S

Cemiyetler Etkinliği

ellerinize sağlık hocam çok güzel olmuş