Arama sonuçlarınız

1. calevera

Sunu Kültürümüzle yaşıyor ve gelişiyoruz sunusu yenilenmiştir.

hocam sunularınızla yeni tanıştım, çok güzel olmuşlar ellerinize sağlık
  2. calevera

Kültürümüzle Yaşıyor ve Gelişiyoruz

yine tüm sunularınız çok güzel olmuş hocam, ellerinize sağlık
  3. calevera

PARALEL VE MERİDYENLERİN HİKAYESİ

Sayın meslektaşlarım, Büyük ölçek - küçük ölçek farklarını anlatan sunumuma olumlu tepkiler alınca, kafamdaki 2. projeyi yapmaya başladım. Yoğunluktan ancak şimdi tamamlayabildim. Umarım bu da faydalı olur. meridyen ve paralel farklarını fark ettirmeden , keyifle öğretmeye çalıştım. Office power...
  4. calevera

Büyük Ölçek - Küçük Ölçek Farklarını Anlatan Sunum

hocam power point ile sorunsuz açılıyor. Bilgisayarda mikrosoft office power point kuruluysa açılır. Yine de açılmıyorsa versiyonlar uyuşmuyordur, benimki office 2003.
  5. calevera

Harita ve Ölçekler Pano Çalışması

Harita ve Ölçekler Pano Çalışması yine çok güzel ellerine sağlık hocam
  6. calevera

Büyük Ölçek - Küçük Ölçek Farklarını Anlatan Sunum

Sayın meslektaşlarım, 6.sınıfın zorlu müfredatında benim en fazla zorlandığım konulardan biri de büyük ölçek-küçük ölçek farkıydı. Çocuklara bu konuyu eğlenceli bir şekilde sunmak istedim. Bayağı uğraştırdı ama sonunda oldu. Bende oldukça işe yaradı umarım size de yarar. Başta derslerimizde...
  7. calevera

19 Mayıs Konuşması

19 Mayıs Konuşması teşekkür ederiz
  8. calevera

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Programı İçin Atatürk'ün Hayatı Sunusu

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Programı İçin Atatürk'ün Hayatı Sunusu teşekkür ederiz
  9. calevera

İslamiyet Öncesi Türk Kültür ve Medeniyeti Grid Bulmaca

İslamiyet Öncesi Türk Kültür Ve Medeniyeti Grid Bulmaca hocam eline koluna sağlık, artık senin imzan olan çalışmayı gözü kapalı alıyorum. Herşey için sağolasın, hem çocuklarımı hemde beni mutlu ediyorsun.