Arama sonuçlarınız

1. B

5. SINIF SOSYAL II. SINAV

teşekürler...
  2. B

Yuva Belgeseli İzleme Formu

Yuva Belgeseli İzleme Formu çok güzel
  3. B

KURS PLANI 5-6-7

KURS PLANI 5-6-7 çok güzel sade olmuş .Teşekkürler
  4. B

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz?

10.12.2013 tarihi itibariyle konularda nerelerdesiniz? 5 ler bölgelerimize girdim 7 ler haçlı seferleri bitti 8 ler 1.inönü savası
  5. B

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? Kitaplar boş,Sınavlar dolu dolu hadi çocuklar dersaneye.amaç eğitimi özelleştirmektir.önce gözden düşürme(KİT'lerde olduğu gibi)sonra da "sattım gitti" 700 tl'ye patrona dalkavukuğa...
  6. B

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz?

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz? 8 lerde 1.ünite yeni bitti.yetişemeyecek.kitapları yazanlar nasıl bu kadarını becermiş(netbil) anlayamıyorum.Arkadaşlar zümrelere not düşelim bu durumu bir de her dakika başarı pilavı yemeye hazırlanan idarecilerin toplantı tutanaklarına geçmesini...
  7. B

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL ben de beğendim.emek harcamışsınız.elinize sağlık...
  8. B

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok-Erich Maria Remarque Savaşın korkunçluğunu ve anlamsızlığını ele alan bir romandır. "Roman, I. Dünya Savaşı'na, bağnaz öğretmenlerinin kışkırtığı vatanseverlik duygularıyla gönüllü olarak katılan Alman gençlerinin, savaşın gerçekliği altında nasıl ezildiklerini...
  9. B

2012-2013 5/A II.Dönem I.Yazılı

2012-2013 5/A II.Dönem I.Yazılı sorular hakikaten çok özgün basit yalın ve anlaşılır.Teşekkür ederim
  10. B

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? garp cephesinde yeni birşey yok-remarque müthiş bir antimilitarist kitap.okumanızı tavsiye ederim.
  11. B

Proje-Performans değerlendirme Formu

YEPYENİ KOLAY PUANLANAN BİR PROJE VE PERFORMANS DEĞERLENDİRME FORMU :)
  12. B

7.sınıf yen i müfredat test

7.sınıf Yen İ Müfredat Test ;D
  13. B

Çanakkale Geçilmez

Çanakkale Geçilmez :-*
  14. B

MEDYA OKUR YAZARLIĞI DERSİ ÖĞRETİM PROGRAMI

MEDYA OKUR YAZARLIĞI DERSİ ÖĞRETİM PROGRAMI :-*
  15. B

1. Dönem Ş.Ö.K. Toplantısı

1. Dönem Ş.Ö.K. Toplantısı :-X