Arama sonuçlarınız

1. H

İş Sağlığı Ve Güvenliği Kulübü leventbay

Emeğinize sağlık hocam çok hayra geçti.
  2. H

Şekerin Serüveni

Teşekkürler Erkan Hocam.
  3. H

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

Alabilir miyim hocam? teşekkürler.
  4. H

2016-2017 5. Sınıf I. Dönem I. Yazılı (%100 Orjinal)

Hocam sorular güzel olmuş. Elinize sağlık..
  5. H

5. sınıf bep- 2. dönem 1. yazılı sınavı

5. sınıf bep- 2. dönem 1. yazılı sınavı çok iyi olmuş elinize sağlık.. teşekkürler..
  6. H

5.Sınıfl Sene Başı Seviye belirleme sınavı

5.Sınıfl Sene Başı Seviye belirleme sınavı Teşekkürler Hocam. Geç farkettim, ama yine de kullanacağım...
  7. H

2012 ildışı atama bekleyenler

2012 ildışı atama bekleyenler 90 la orta ve batı anadolu düşünüyorum. nasip...
  8. H

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım)

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım) çok güzel görünüyor. eminim öğrencilere çok faydalı oluyordur. tebrikler...
  9. H

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI TANITIMI RESİM BİRAZ KÜÇÜLTTÜM İSTEYENE BEDAVA MAİL YOLLARIM Link silindimi acaba ben göremiyorum? mümkünse tekrar yollar mısınız?
  10. H

2010-2011 Sene Sonu Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı

2010-2011 Sene Sonu Şube Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı hocam paylaşım yapmışsın ama verdiğin link mebin yasağına takılıyor. neden bu siteye yüklemek yerine zor yolu seçiyorsunuz anlamak zor. yasaklı link!
  11. H

Milli Mücadele Dönemi Gazete Manşetleri

Hocam çok güzel. paylaştığınız için sağolun...
  12. H

Bir Öğretmenin İbretlik Anısı

Paylaşım için teşekkürler hocam, fakat bunu 7. sınıf sunuları içinde değil de konuyla ilgili başlık altında verseniz daha faydalı olur düşüncesindeyim. Görüşmek üzere..
  13. H

Devlet Vatandaş El Ele

Elinize kolunuza sağlık. Süper olmuş
  14. H

ek ders bulabiliyor musunuz ?

Birkaç ay önce dilekçeyle konu hakkında bakanlığa başvuru yapmıştım. Bana yollanan 2 satırlık cevap ise: " Bakanlığımızın sosyal bilgiler dersinin ders saatinin artırılmasıyla ilgili bir çalışması bulunmamaktadır." şeklinde oldu. Anlayacağınız işimiz biraz zor arkadaşlar. :-\
  15. H

İnkılap Tarihi Kare Bulmaca

İnkılap Tarihiyle ilgili hazırlamış olduğum kare bulmaca ektedir. *.doc uzantılıdır. Çıktı alınıp kullanılabilir.
  16. H

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Nasıl Anlatıyorsunuz?? Ben de klavuz kitapta değinilmediği için anlatmamıştım. Ama anlatsam mı diye düşünmedim de değil. Aslında girdiğim sınıflar 55 kişilik değil de 25-30 kişilik olsa belki de bunun avantajını kullanarak bu ekstra konulara da değinebilirdim. Fakat bu haliyle bile maalesef son...
  17. H

Çanakkale Şehitleri Belgeseli

Çanakkale Şehitleri Belgeseli link ölü
  18. H

Çanakkale (Flaş)

Çanakkale (Flaş) linkler ölmüş...