Arama sonuçlarınız

1. F

15 Temmuz Ortaokulu Yeryüzü Şekilleri Sanal Sergimiz

Teşekkür ederim.Artsteps adlı uygulama üzerinden .Eğitim videosu izleyip uyguladım.
  2. F

15 Temmuz Ortaokulu Yeryüzü Şekilleri Sanal Sergimiz

yeryüzü şekilleri sanal sergimiz
  3. F

HAZIRLADIĞIM ETKİNLİK SUNUSUNUN ÇALIŞMA KAĞIDI

HAZIRLADIĞIM ETKİNLİK SUNUSUNUN ÇALIŞMA KAĞIDI tesekkurler hocam
  4. F

ADIM ADIM TÜRKİYE- TARİHİ ESER-TARİHİ NESNE-DOĞAL VARLIK ETKİNLİK SUNUSU

ADIM ADIM TÜRKİYE- TARİHİ ESER-TARİHİ NESNE-DOĞAL VARLIK ETKİNLİK SUNUSU tesekkür ederiz
  5. F

2015-2016 Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Yıllık Planı

2015-2016 Sosyal Bilgiler 5. Sınıf Yıllık Planı hangi yayın evi hocam
  6. F

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi- EMEĞİNİZE SAĞLIK GÖRSELLİK NE KADAR ÖNEMLİ SINAVI EĞLNCELİ HALE GETİRİYOR TEŞEKKÜRLER HOCAM
  7. F

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç?

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç? 22 ÖĞRENCİ ORTALAMA 11
  8. F

1.VE 2. ÜNİTE GENEL TEKRAR ÇALIŞMASI

1.VE 2. ÜNİTE GENEL TEKRAR ÇALIŞMASI İHTİYACIM VARDI EMEĞİNİZE TEŞEKKÜR
  9. F

Cumhuriyet (Tarihi Oyun)

Cumhuriyet (Tarihi Oyun) verilen linke tıkladığımızda savcılık kararı ile engellendiği yazısı çıkıyor oyuna ulaşmak istiyoruz yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler
  10. F

6. Sınıf 4 . Ünite Ülkemizin Kaynakları

6. Sınıf 4 . Ünite Ülkemizin Kaynakları TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM YARARLANACAĞIM
  11. F

2012-2013 5. SINIF 1. DÖNEM 2. YAZILIM

2012-2013 5. SINIF 1. DÖNEM 2. YAZILIM EMEĞİNİZE SAĞLIK BENCE DE GÜZEL OLMUŞ
  12. F

Toprak Ana

Toprak Ana çok aüper
  13. F

Ülkemizin Kaynakları Kavram Kartları Etkinliği

Ülkemizin Kaynakları Kavram Kartları Etkinliği Emeğinize sağlık hocam bu gibi çalışmalarınızı bekliyoruz .Teşekkür ederiz.
  14. F

Malazgirt Meydan Savaşı Çİzgi Film

Malazgirt Meydan Savaşı Çizgi Film sağol
  15. F

Malazgirt Meydan Savaşı Çİzgi Film

Malazgirt Meydan Savaşı Çizgi Film TEŞEKKÜR
  16. F

7. sınıf konularını nasıl işlliyorsunuz

7. Sınıf Konularını Nasıl İşlliyorsunuz Klavuz kitabı takip ederek işlemeye çalıştınmı vakit yetmiyor ama yine de klavuzu takip etrmeye çalışıyorum onun pek dışına çıkmıyorum etkinlikleri de çoğu zaman sınıfta yaptıramıyorum vakit yeterli olmuyor .Çocukların anlama düzeyleri çok düşük ev de de...