Arama sonuçlarınız

1. H

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız bence de aaaaa
  2. H

Şu soruya bakabilir misiniz?

Şu soruya bakabilir misiniz? Yerli malı kullanma ithalatı azaltmak içinse, ki öyledir. Bu bir anlamda ekonomik bağımsızlıktır yani kapitülasyonlardan kurtulmadır. Sanayileşemeyen Osmanlı sanayileşen ülkelerin pazarı olmuştur. Bu yönüyle San. İnk. ile ilgilidir. Dolayısıyla cevap 2 ve 3 nolu...
  3. H

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü wword formatında var mı. varsa yayımlar mısınız
  4. H

soruya bakar mısınız.

soruya bakar mısınız. ulusal bbbbbağımsızlık
  5. H

Yeni TC.İnkilap Tarihi Kitabı

Yeni TC.İnkilap Tarihi Kitabı ben de merak ediyorum doğrusu inşallah sağlıklı bir kitaptır. öbür kitaptan ve çk'dan çok çektik
  6. H

Bu sorunun cevabı nedir?

Bu sorunun cevabı nedir? 1-c 2-d
  7. H

soruya bakar mısınız.

soruya bakar mısınız. boğazların b si
  8. H

Aşağıdaki soruya acil cevap verir misiniz???

Aşağıdaki soruya acil cevap verir misiniz??? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  9. H

soruya bakar mısınız.

soruya bakar mısınız. bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
  10. H

sorunun cevabı hakkında yardımcı olurmusunuz bana göre D şıkkı

sorunun cevabı hakkında yardımcı olurmusunuz bana göre D şıkkı dddddddddddddddd
  11. H

Doğru cevap nedir ? Yardımcı olun lütfen

Doğru cevap nedir ? Yardımcı olun lütfen bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
  12. H

1 Kasım itibariyle konularda nerdeyiz?

1 Kasım itibariyle konularda nerdeyiz? benden bir'er konu ilerdesiniz.. ancak ilerde olmak avantaj
  13. H

Türkçe Bayramı

Türkçe Bayramı Muhteşem bir etkinlik, herşeye rağmen. düşünsenize 135 ülke 1500 öğrenci. hiçbir şey bilmeseler bile bir 'merhaba' yetmez mi? karalama kampanyası yapanlar o ülkeleri haritada bulmayı deneyin, üşenmezseniz!!!! Bayram, o bayram ola.
  14. H

vatandaşlık yazılısı

vatandaşlık yazılısı konu ile ilgili bişey bilen varsa konuşsun bu işin bencesi sencesi olmaz
  15. H

6. sınıf müfredatında değişiklikler DİKKAT!

6. sınıf müfredatında değişiklikler DİKKAT! bütün yorumlara katılıyorum
  16. H

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz yorumları okudum çoğunlukla katılıyorum. sorular dolaylı değil yani yapılandırmacı yaklaşıma uygun değil.... öğrencileri düşünmeye yorumlamaya götürmüyor....
  17. H

İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ

İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ yukarıda belirttiğiniz siyasi simgelerle hakikaten bu sorunu aşarsınız umarım!!!!
  18. H

İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ

İnk. Ta. ve Atatürkçülük ders saatinin indirilmesine karşı YAPABİLECEKLERİMİZ bu durumu Atatürk düşmanlığı olarak algılamak sadece siyasi bir yaklaşım. Önceden bu ders 2 saat iken nerdeydiniz. yapılan düzenleme ile vatandaslık dersi inkılaptan ayrılıyor o kadar... BU zihniyetle oldukça işimiz...