Arama sonuçlarınız

1. E

Arkaşlar 2012 Yılı İller Arası Atamaları ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı

Arkaşlar 2012 Yılı İller Arası Atamaları ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı Bazı forumlarda 7 mayısta klavuz yayınlanır diyorlar ne kadar doğru acaba
  2. E

Arkaşlar 2012 Yılı İller Arası Atamaları ne zaman başlayacak bilgisi olan var mı

3. E

bursa nüfusu neden yoğun lütfen yardım edin!!!!!!!!!!!!

bursa nüfusu neden yoğun lütfen yardım edin!!!!!!!!!!!! hocam sanayisinin gelişmiş olması, verimli tarım alanları ile buna bağlı doğan mevsimlik tarım işçilerine duyulan ihtiyac, tabi ki bu mevsimlik gelen tarım işcilerinin önemli bir kısmının geri dönmeyip buraya yerleşiyor olması, ikliminin...
  4. E

Ünite 2-milli Uyanış Konu Testi - Flash Uygulama

Ünite 2-milli Uyanış Konu Testi - Flash Uygulama hocam emeğinize sağlık, çok güzel, öğrencilerime bunlarla bilgi yarışması yaptım çok güzel oldu.
  5. E

Yazılıdan İlginç Cevaplar

selam arkadaşlar ben de bu sen 7. sınıflarda şöyle bir soru sormuştum komik bir cevap gelmişti. SORU: Mesleğimizi seçerken dikkat etmemiz gerken noktalar nelerdir? CEVAP: NOKTA,NOKATLI VİRGÜL,SORU İŞARETİ (. ; ?) Öğrenci böyle yazmıştı...
  6. E

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Nasıl Anlatıyorsunuz?? arkadaslar bütün yorumları okudum ortaya söyle bir sonuç çıkıyor. 1- hepimiz bütün yıl boyunca müfredatı yetiştirme telaşı içerisinde oluyoruz. 2- konular çok ayrıntılı zaman kesinlikle yetmiyor. 3- bazı kazanımlar snıf seviyelerine göre ağır gelmektedir.
  7. E

sosyal 7- 4. ve 5. ünite yer değişikliği

Sosyal 7- 4. Ve 5. Ünite Yer Değişikliği evet 4.5 yer değiştimiş zaten mantıklı olan da 3 üniteden sonra 5'i işlemek gecen sene de ben öyle yapmıştım, daha iyi oluyor. Tüm arkadaşlara hayırlı çalışmalar.
  8. E

Konularda Nerdesiniz?

6- üncü üniteye yeni gectik 7- istanbul'un fethi 8- kütahya eskişehir savaşları Birbirimizi böyle bilgilendirmemiz ne kadar güzel... bütün arkadaşlara selamlar.
  9. E

Osmanlı Kuruluş Dönemi Haritası

teşekkür
  10. E

Hititler - The Hittites Türkçe Dublaj

teşekkur
  11. E

Sizce Ne Kadar Başarılıyız?

HOCAM sosyal bilgilerin amaç ve kazanımlarına çok dikkat etmeliyiz.