Arama sonuçlarınız

1. C

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir?

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir? Wilson İlkeleri ile işgallerin ilişkisi üzerinden bir soru gelebilir. Manda ve Himaye çıkarımı istenebilir. Muhtemeen kolay olacak sorular. En azından bizim yazılı sorularından kolay olacağı kesin gibi
  2. C

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım)

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım) 2002 mezunuyum hocam
  3. C

Sınıfıma isim bulmak istiyorum acil!!!!

Sınıfıma isim bulmak istiyorum acil!!!! Benim sınıfımın adı: SOSYAL OTAĞI Bu isimden evvel aklımda öğrencilere mizahi dokundurma olsun diye Med-Cezir koyacaktım sonra vazgeçtim
  4. C

sosyal bilgiler dersliğim

sosyal bilgiler dersliğim Gayet başarılı bir çalışma,Koridorları kullanmanız çok akıllıca hocam tebrik ederim
  5. C

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım) Tamamlıyoruz hocam
  6. C

Sizce Sosyal Bilgiler Dersi Yazılıları Kaç Tane Olmalı?

Sizce Sosyal Bilgiler Dersi Yazılıları Kaç Tane Olmalı? 3 olmasında fayda var ama yazıl haftası 3 ders saati heba oluyor. Ben 2 tane yapıyorum 3 yapılırsa iyi olur kanaatindeyim lakin imkanlar el vermiyor.
  7. C

THELİON'A CEVABIMDIR

THELİON'A CEVABIMDIR Sizin mantığınıza göre biz de Sosyal Bilgiler okurken İktisat dersi aldık = iktisatçı olmalıyız. Medya dersi aldık = gazeteci olmalıyız. Arkeoloji aldık ama arkeolog olmıyoruz.
  8. C

arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim Onu söyleyen alternatif tarihçiler var. Aslında tarihçi demeyelim de ANGUT desek tam yerinde olur. Bu geri zekalılar Cumhuriyet dönemini milletin gözünde tartışmaya açacaklar ya nereden ne yapacaklarını şaşırdılar.
  9. C

Kaç kedi var?

Kaç kedi var? Hocam burası Türkiye, otobüs dolmadan şoför binmiyor. 14 ayakta anlaşalım :)
  10. C

Kaç kedi var?

Kaç kedi var? yedi çocuğun 14 ayağı var. kedilerin kini ayaktan saymayalım pati diyelim :)
  11. C

2 Aralık itibariyle konularda nerelerdeyiz ??

2 Aralık itibariyle konularda nerelerdeyiz ?? 2 Aralık itibariyle 6 sınıflarda 2. üniteyi bitiren arkadaşlar 100 metre sprinterlerinden de hızlı gidiyor anlaşılan :)
  12. C

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım) Hocam bulduğum yada beğendiğim resimleri reklamcı da yaptırdım
  13. C

5.sınıflar nasıl gidiyor?

5.sınıflar nasıl gidiyor? Benim anlamadığım bu çocuklar 5. sınıfta bu konuları alabiliyorlar ise 6. sınıfa gelenler neden kafaya reset atıp geliyor arkadaş. Yukarda bi arkadaş bahsetmiş Atatürk'ü anlamakta çektiği sıkıntıyı. Biz 8. sınıflarda İnkılaplar konusunda aynı sıkıntıy yaşamıyor muyuz...
  14. C

Selçuk Mezunları

Selçuk Mezunları MEB, ilsis üzerinden eğitim bilgilerinin yenilenmesini istemiş. Selçuk' ta Eğitim gözükmüyor. Zorla bizi Erbakan mezunu yapacaklar :)
  15. C

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım) Gönderdim hocam umarım işinize yarar
  16. C

YOZGAT-Gazi Mustafa Kemal İ.Ö.O dersliğim ( 3 yıldır kullanmaktayım) Sayın hocam bayraklar Konya' da bi bayrakçı tarafından yapılmıştı. Çok uzun zaman oldu öğrenciydim o zamanlar.
  17. C

18. C

Uygulamalı Derslerimden-1

Uygulamalı Derslerimden-1 Yapılan uygulama Demokrasi Eğitimi gereği okul meclisinin toplantısı ve öğretmenler odasında yapılmış. Hayretle karşılayan arkadaşlara hayret ettim doğrusu. Hangi imkandan bahsediyoruz anlamadım. 1. Öğretmenler odası ve 8-10 öğrenci. Bu imkanlara sahip olmayanlar neye...
  19. C

Tarihi mekan? Tarihi yapıt?

Tarihi mekan? Tarihi yapıt? Mezarı bütün kabul edersen elbette mekandır, ne de olsa ebedi konaklama mekanı:) Lakin kastedilen bildiğimiz baş ucuna dikilen taş ise bu nesnedir. Ya da yanılıyorum. Sahi sınıfcılar nasıl veriyordu bu dersi? Gerçi gelen 6. sınıfların halinden okuyup geldikleri...
  20. C

1 Güzel Ülkem Sunusu

1 Güzel Ülkem Sunusu Erkan Hocam hep formunda Maşallah